BOJANEK: PIERWSZY KONCERT ON-LINE - PAN WINYL

BOJANEK: PIERWSZY KONCERT ON-LINE

Grzegorz Bojanek, to on zrobił pierwszy koncert on-line. Dzień przed Urszulą, z własnego domu, zrobił streama. Zapis tego wyjątkowego wydarzenia, możecie zobaczyć tu:

Już we czwartek (12 marca) na naszej wewnętrznej grupie wsparcia dla artystów związanych lub sympatyzujących z Be Your Own Label, toczyła się dyskusja, co to dalej będzie. Instytucje kultury zamknięte, koncerty i wydarzenia kulturalne odwołane. Grzegorz bardzo szybko na to zareagował. Jeszcze tego samego dnia stworzył wydarzenia, co zaowocowało powyższym LIVE-ACTEM.

Grzegorz Bojanek tworzy muzykę ambiet, na pomysł live stream’a wpadł podczas wspomnianej dyskusji. Właśnie mu odwołali występ na Before Festival Ambientalny gdzie miał supportować Bersarin Quartett.

BOJANEK: PIERWSZY KONCERT ON-LINE
Grzegorz Bojanek

Grzegorz nie tylko jest uznanym twórcą muzyki ambient, ale też mocno angażuje się w temacie ekologii w środowisku twórców muzycznych. Mam nadzieję, że niebawem uda nam się nagrać wspólną rozmowę właśnie w tej tematyce. W obecnej sytuacji, nie można przewidzieć kiedy to nastąpi. Grzegorz jest jednym z inspiratorów poniższego artykułu:

Już niebawem więcej o Grzegorzu Bojanku przeczytacie w zakładce: Pan Winyl Poleca.

Social media Grzegorza:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Artykuł powiązany:

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *