BOX ANIMA „CALL HIS NAME” [PREMIERA] - PAN WINYL

BOX ANIMA „CALL HIS NAME” [PREMIERA]

Ważna jest muzyka, ważne są teksty, ważne jest przesłanie, ale najważniejsi są ludzie. Uwielbiam Box Anima za to, że im się chce. Natalia, Tomek i Wiktor to artyści, którzy bez wątpienia kochają to co robią, ale niosą ze sobą coś więcej. „Call his name” to pierwszy i jak na razie ostatni singiel po angielsku.

Box Anima to akustyczne trio z Krakowa, w skład którego wchodzą Natalia Orkisz (wokal, wiolonczela), Tomasz Idziak (gitara) i Wiktor Machowski (cajon). Charakteryzuje się mocnym, ognistym brzmieniem. Tworzą sztukę muzyczną o wysokim ładunku emocjonalnym.

Pełen napięcia i pasji, akustycznego n****lnia i charyzmatycznych wokali. Numer mocny i świeży, wiolonczela jak żyleta, cajon wstrząsający i gitara szarpiąca struny emocji. Kompozycja wybuchowa, przyznam, że to nie jest piosenka dla każdego. Może trochę zmartwię tym zespół, ale to jest muzyka dla złaknionego ucha. Dla ludzi, którym w życiu o coś chodzi. Może jeszcze nie wiedzą o co, ale definitywnie chcących zmieniać świat w koło nas.

Polecam

Pan Winyl
BOX ANIMA "CALL HIS NAME" [PREMIERA]
Box Anima

Mogę tak mówić, bo znam zespół trochę. W sumie to znam Natalię i udało nam się już wiele razy rozmawiać. Myślę jednak, że muzyka Box Animy, to jest przykład sztuki obecnej, sztuki uczestniczącej w życiu słuchaczy.

Piosenka „Call His NameBox Anima to piosenka pomost między EP „Niepokój”, która ukazała się wcale nie tak dawno, a materiałem, który ma się ukazać niebawem. Czekamy zatem z niecierpliwością.

Numer już znajduje się na mojej Pan Winyl’s Playlist.

W najbliższy czwartek będziecie mogli usłyszeć tę piosenkę w mojej audycji Kawa z Panem Winylem w Radio Kapitał.

Zobaczcie też Box Anima live podczas Tak Brzmi Miasto Konferencja!

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: