BROTH „SOMETHING I SAID” - PAN WINYL

BROTH „SOMETHING I SAID”

Wiecie co mnie najbardziej wkurza! Jak zespół robi dobrą muzykę i wogóle nie jest przygotowany do tego, żeby o nim napisać. Taki właśnie jest zespół Broth. Dostałem od nich piosenkę „Something I Said” i bardzo mi się ten numer podoba. Ale poza tym olewka! Niczego się nie mogę dowidzieć.

Oprócz tej notki:

Broth to emo rockowy zespół wywodzący się z Rochester w stanie Minnesota. Czerpią wpływy z takich zespołów, jak: HIPPO CAMPUS,  DAWES, A GREAT BIG PILE OF LEAVES i wiele innych. Czują radość z podkręcania wzmacniaczy do 10 i jedzenia zupy. Nikola Hamilton (wokal prowadzący, gitara rytmiczna) Charlie Burket (wokal zapasowy, gitara prowadząca) Cody VanSickle (perkusja) Josiah Smith (bas)

I nawet nie wiecie jak mnie wkurza takie coś! Muza jest świetna, na Insta widziałem ich fotę, kolesie wydają się spoko! Ale brak jakiejkolwiek informacji, jakiś zdjęć no czegokolwiek, to od razu się odechciewa pisać! Ale tym razem pomyślałem, napiszę, mimo wszystko, napiszę! Choćby dla przestrogi! Hej! Broth! Nastęnym razem jak pokpicie sprawę, to choćbyście nagrali najlepszy numer ever! Nie poświęcę więcej czasu!

Pozdrawiam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Polecane treści:

https://panwinyl.pl/2021/10/07/sapiency-app-value-tokenization-building-a-community-around-tokens/
https://panwinyl.pl/2021/10/12/the-worst-jims-song/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *