CARINA & SAM – MIĘDZY WĄTPLIWOŚCIAMI A NADZIEJĄ - PAN WINYL

CARINA & SAM – MIĘDZY WĄTPLIWOŚCIAMI A NADZIEJĄ

Bardzo rzadko piszę o muzyce z poza Polski (dziś już drugi raz!), no chyba, że moi przyjaciele coś wykombinują. Carina & Sam de Vetter puścili w sieć kolejny singiel. Piosenka nosi tytuł Keep Moving i traktuje o tym niesamowitym momencie między wątpliwościami a nadzieją. Kawałek miał swoją premierę 24 kwietnia 2020.

Carina i Sam tworzą duet nie tylko na scenie. Są niemiecko-nowozelandzkim małżeństwem i rodzicami dójki chłopaków. Mieszkają, tworzą życie i muzykę w Niemczech.

CARINA & SAM - MIĘDZY WĄTPLIWOŚCIAMI A NADZIEJĄ
Carina & Sam de Vetter fot. Timo Scheven z What a youful picture

Ich muzykę można określić jako indie alternative pop. Słuchacze mogą się tutaj zetknąć z pięknymi melodiami i głębokimi tekstami. Carina, autorka słów, wprost mówi, że jej piosneki mają nieść pocieszenie i nadzieję.

Keep Moving to utwór o:

drodze „pomiędzy”, kiedy wciąż odczuwasz skutki złamanego serca lub napięcia, wypadku lub gwałtownego ataku, ale także nadziei, która nadejdzie w przyszłości. Jest to moment, w którym nadzieja i wątpliwości idą ramię w ramię przez moment przejścia napięcia. Jest to niewygodna droga, ale jedyna, która prowadzi nas do czegoś nowego.

Carina de Vetter

Sam w tym utworze zagrał na gitarze. Mix i mastering wykonał Stefan Wolharn. Produkcja i programowanie Feramni Ongus. Muzyka i aranżacja Carina de Vetter.

Carina de Vetter fot.  Tobias Hoffmann

Zapraszam Was do śledzenia ich w mediach społecznościowych:

Polecam

Pan Winyl

Warto przeczytać:

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *