#comidajemuzyka NOWA SERIA PANA WINYLA - PAN WINYL

#comidajemuzyka NOWA SERIA PANA WINYLA

#comidajemuzyka to nowa seria Pana Winyla minutowych filmików. Obrazki będą się pojawiały regularnie w każdy poniedziałek, środę i piątek na insta i na FB.

#comidajemuzyka nowa seria Pana Winyla velveteve
#comidajemuzyka Velveteve

Pomysł wziął się z pytania Evy Aksamit z Velveteve, która poprosiła mnie na odpowiedź, co mi daje jej muzyka. Przez kilka dni zastanawiałem się co jej odpowiedzieć.

Ponieważ znamy się z Evą już jakiś czas, jej muzyka jest mi bardzo bliska. Gdy już wiedziałem #comidajemuzyka Velveteve zacząłem się zastanawiać, jak zrobić to , żeby moja odpowiedź była dla niej materialna i do wykorzystania. I tym sposobem powstał filmik z pierwszym #comidajemuzyka:

#comidajemuzyka nowa seria Pana Winyla: Sam pomysł wydaje mi się ciekawy, ponieważ recenzje, które mam okazję czytać są, dla mnie, zbyt techniczne. Zbyt często natykam się na muzyczne dzielenie włosa na czworo.

Każdy z nas wie co jest piękne i nie trzeba nam tego tłumaczyć. Żaden wspaniały opis nie sprawi, że spodoba mi się to, co mi się nie podoba. Wierzę, że muzyka niesie ze sobą dużo więcej niż tekst i muzykę.

Artyści to wspaniali, wrażliwi ludzie. Ciekawi mnie to co chcą mi dać, bo jest to tak inne od tego co znam.

Mam nadzieję, że mój pomysł się Wam spodoba. A już jutro w moje urodziny (choć cały świat uważa, że to walentynki 😀 ) #comidajemuzyka Elizy A. Tkacz.

#comidajemuzyka nowa seria Pana Winyla Eliza A. Tkacz
Eliza A. Tkacz

Pozdrawiam

Pan Winyl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *