CZYM JEST WINYL TOKEN, NA CZYM OPIERA SIĘ JEGO WARTOŚĆ I DLACZEGO WARTO GO MIEĆ? - PAN WINYL

CZYM JEST WINYL TOKEN, NA CZYM OPIERA SIĘ JEGO WARTOŚĆ I DLACZEGO WARTO GO MIEĆ?

KIM JEST PAN WINYL?

WARTOŚĆ WINYL TOKENA
Pan Winyl

UWAGA! TO NIE JEST PORADA INWESTYCYJNA!

Może jesteś tutaj pierwszy raz i nie wiesz kim jest Pan Winyl, dlatego krótko o sobie opowiem:

Nazywam się Tomasz Olszewski i od ponad dekady działam na rynku muzycznym. Zaczynałem od sprzedaży płyt winylowych przez Internet, potem stworzyłem i współtworzyłem kilka sklepów stacjonarnych i on-line. Następnie zacząłem wydawać płyty winylowe i CD dla zaprzyjaźnionych artystów, a to doprowadziło do otworzenia wydawnictwa. Własny label domagał się kontaktów z mediami i tym sposobem zacząłem z nimi współpracować i to było powodem otworzenia agencji PR-owej dla niezależnych artystów muzyków. Następnie zostałem poproszony o napisanie książki, co też z chęcią uczyniłem (liczę, że ukaże się w 2022 roku), książka oczywiście poświęcona szeroko pojętej tematyce „czarnego złota”. Od wielu lat prowadzę bloga www.panwinyl.pl, w międzyczasie w hobbystyczny sposób zajmowałem się też prowadzeniem audycji radiowych (np. Kawa z Panem Winylem w Radio Kapitał).

Na swoim koncie mam współprace z takimi zespołami jak Rebeka, Heart & Soul, mona polaski, Eliza A. Tkacz, Dominika Barabas czy Cool Kids Of Death.

Jestem absolwentem pierwszej edycji Tak Brzmi Miasto Inkubator – innowacyjnego programu szkoleniowego dla artystów i managerów muzycznych. A także brałem udział i współtworzyłem wydarzenia poświęcone muzyce, rynkowi muzycznemu i kulturze winylowej, a także brałem udział w wielu dyskusyjnych, warsztatach i festiwalach.

Obecnie zajmuję się promowaniem muzyki DIY w mediach, pracuję z artystami nad ich prezencją on-line z uwzględnieniem najnowszych technologii marketing automation oraz tokenizacji. Wspomagam też artystów na ich drodze do wydania płyt na nośnikach fizycznych (winyle/cd).

Szykuję do wydania pierwszego stokenizowanego winyla w Polsce, który będzie połączony z NFT.

CZYM JEST TOKEN SPOŁECZNOŚCIOWY „WINYL”?

WINYL token to token społecznościowy, ale może też być tokenem lojalnościowym, oraz, w pewnym sensie, inwestycyjnym?

W CZYM MA POKRYCIE WINYL TOKEN?

Przede wszystkim w dostępie do treści! Aplikacja Sapiency, nie tylko umożliwia stokenizowanie marki osobistej, ale też jest platformą społecznościową. W tej aplikacji udostępniam treści, które nie są dostępne w innych mediach społecznościowych. W zależności jaki poziom dostępu wybierzesz takie treści będziesz oglądać. Poziom dostępu wyznaczany jest ilością posiadanych WINYL TOKENÓW. Istnieje też poziom 0, na którym nie potrzebujesz żadnych WINYL TOKENÓW, żeby przeglądać profil Pana Winyla.

WINYL TOKEN ma oczywiście pokrycie w mojej pracy. Masz WINYL TOKENY, zawsze może wymienić je na zniżki na moje usługi: konsultacje, warsztaty, PR lub inne.

WINYL TOKENY posłużą Ci już niebawem do zakupu WINYLA NA 10 LECIE PANA WINYLA (przewidywana data premiery pierwszy kwartał 2023 roku) oraz mojej autorskiej książki.

JAKIE PŁYNĄ KORZYŚCI Z JEGO POSIADANIA?

 1. Posiadacze i posiadaczki (Hodlerzy/ki) WINYL TOKENÓW mają dostęp do moich treści w aplikacji Sapiency:
  • o WINYL TOKENACH
  • tokenizacji w muzyce,
  • krytpomarketingu,
  • muzyka i niezależni artyści DIY,
  • NFT i Smart Contract’y.
  • winyle,
  • o kolekcjonowaniu i inwestowaniu,
  • o rzadkich płytach winylowych,
  • o rynku muzycznym w ujęciu najnowszych technologii. itp,
  • a także rozrywka, konkursy, Air Dropy i inne!
 2. Kupując płyty winylowe w wybranych sklepach winylowych (na chwilę obecną Long Play, Poznań) za każde wydane 100 zł otrzymasz 10 WINYL tokenów.
 3. Jeśli jesteś artystą/artystką/zespołem muzycznym i płacicie mi za moje usługi, otrzymacie odpowiednie zniżki w zależności od ilości posiadanych Winyl Tokenów!
 4. Jeśli jesteś początkującym w aplikacji Sapiency możesz skorzystać z konsultacji na temat funkcjonowania aplikacji, rejestracji i tokenizacji krok po kroku.
 5. Możesz ze mną opracować własną tokenomię, strategię podaży i popytu Twojego tokena!
 6. Po wejściu na giełdę możesz kupować i sprzedawać go na rynku wtórnym.
 7. Będziesz mógł wymienić tokeny na realne zniżki na produkty Pana Winyla (np. winyl na 10 lecie Pana Winyla – wersja limitowana będzie dostępna tylko za WINYL TOKENY) lub na książkę w dużo lepszej cenie niż w PLN.

CZYM JEST „WINYLOWA” TOKENOMIA?

Tokenomia czyli ekonomia tokenów. To całe środowisko WINYL TOKENA, w którym istnieje podaż i popyt na WINYL TOKENA. Tokenomia pokazuje dynamiki ekonomiczne wewnątrz świata Pana Winyla, gdzie WINYL TOKEN jest formą „waluty”. „Waluty”, która mimo swej wirtualności ma jednak moc nabywczą i sprawczą.

Tokenomia pozwala ocenić wartość tokena, jest w pewnym sensie jego istnienia uzasadnieniem. Żeby stwierdzić potencjalną wartość tokena bierze się pod uwagę następujące czynniki: cel – jakie zadanie wykonuje, funkcjonalność – czy można nim handlować na giełdach. Po uwagę też bierze się jego stabilność oraz dystrybucję.

„WINYLOWA” tokenomia, w obecnej chwili, zasadza się na ekosystemie Pana Winyla.

LOSY WINYL TOKENA MOŻESZ ŚLEDZIĆ NA POLYGONSCAN: TUTAJ!

JAK MOŻNA ZDOBYĆ WINYL TOKEN?

 1. Po zainstalowaniu aplikacji Sapiency i zarejestrowaniu się w niej napisz do mnie na kontakt@pixelsonfire.dev emial z Twoim nickiem z aplikacji, a dostaniesz ode mnie WINYL TOKENY w paczce powitalnej!
 2. Zapisując się na newsletter na blogu www.panwinyl.pl – również otrzymasz dodatkowe WINYL TOKENY (na tej samej zasadzie jak w pkt. 1 powyżej).
 3. Kupując w sklepie partnerskim i wydając więcej niż 100 zł.
 4. Air Drop’y i Giveaway’e w aplikacji Sapiency. Sprawdzaj profil Pana Winyla w aplikacji regularnie! Air drop – to inaczej zrzut tokenów w postaci loterii w aplikacji Sapiency, nie potrzebujesz żadnych WINYL TOKENÓW żeby wziąć w nich udział, ale potrzebujesz mieć konto na Sapiency. Giveaway’e: patrz. pkt. 1 i 2.
 5. Możesz też polecić moje usługi komuś, dostaniesz ode mnie 10% wartości zlecenia w WINYL TOKENACH na Twoje konto Kanga albo Sapiency.
 6. Możesz pomóc mi promować WINYL TOKEN w social mediach – w jaki sposób? Liczę na Twoją kreatywność i chętnie Cię sowicie wynagrodzę!
 7. Możesz też kupić ode mnie bezpośrednio wpłacając pieniądze na konto lub Paypal (potrzebujesz wtedy konta na Kanga.exchange). Albo w akcjach Crowdsale w app Sapiency.

GDZIE GO MOŻNA KUPIĆ /SPRZEDAĆ?

Na chwilę obecną WINYL TOKENY można kupować bezpośrednio ode mnie w tzw. crowdsale’ach w aplikacji Sapiency. W niedalekiej przyszłości również na krypto-giełdzie Kanga Exchange. Obecnie jeszcze nie ma możliwości sprzedaży WINYL TOKENÓW, będzie to możliwe gdy WINYL TOKEN pojawi się na giełdzie.

PRZYSZŁOŚĆ TOKENA „WINYL”

 1. Marketplace – bezpośrednia wymiana tokenów na zniżki i kupony rabatowe.
 2. Łączone Air Dropy – otrzymujesz WINYL TOKENY wraz z tokenami stokenizowanych artystów w obrębie aplikacji Sapiency. (w tej chwili możesz otrzymać drop Muzamana)
 3. WINYL TOKEN na giełdzie Kanga Exchange: pozwoli to na zamianę WINYL TOKENA na inny token lub złotówki, które będzie można wypłacić w bankomacie lub przelać sobie na konto.
 4. Dział komunikacji z holderami WINYL TOKENÓW: analizy, raporty i przyszłość projektu.
 5. Skupowanie WINYL TOKENÓW z rynku.
 6. Płatności WINYL TOKENAMI przez bramkę KANGA PAY.

STOKENIZOWANE WYDAWCNITWO PANA WINYL

Stokenizowane wydawnictwo Pana Winyla jeszcze w powijakach. Rozwój wydawnictwa jest zależny od rozwoju samej aplikacji Sapiency. Już dziś mogę powiedzieć, że pierwsi artyści już stoją w kolejce do tokenizacji i niebawem WINYL TOKEN będzie zlinkowany z innymi, artystycznymi TOKENAMI artystów. Oznacza to, że posiadacze WINYL TOKENÓW będą obdarowywani tokenami stokenizowanych artystów… i na odwrót!

REKOMENDACJE:

„Widać profesjonalizm w budowaniu Twojej marki osobistej! Jestem przekonany, że tak samo będzie z Twoim tokenem personalnym WINYL. Solidnie przepracowałeś temat tokenizacji i zaproponowałeś atrakcyjną „WINYLOWĄ” tokenomię. Na pewno się wyróżniasz jeśli chodzi o wartościowe tokeny w Polsce! Ja z chęcią będę chciał mieć więcej Twoich tokenów.”

Jacek Kołodziejczak
(investor, przedsiębiorca, właściciel agencji informatycznej OpenArt Studio)
https://jacekkolodziejczak.com/
https://jkcoin.pl/

Pisz jeśli masz pytania, jeśli chcesz kupić WINYL TOKENY bezpośrednio ode mnie (gwarancja bonusów). Pisz jeśli myślisz o stokenizowaniu swojej marki osobistej lub artystycznej!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Dziękuję i pozdrawiam

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Polecane treści: