DROGA TAKA PIĘKNA KIEDY PROSTA – TU – NOWY SINGIEL THE PARTY IS OVER - PAN WINYL

DROGA TAKA PIĘKNA KIEDY PROSTA – TU – NOWY SINGIEL THE PARTY IS OVER

Nowy singiel i wideo do utworu Tu już siedzi w sieci! The Party Is Over w czasie kwarantanny nie próżnuje. Ta piosenka pochodzi z drugiej EP Staje się planetą. Zachęca pięknym refrenem Droga taka piękna kiedy prosta, żeby się zatrzymać, choć na chwilę, przystanąć właśni TU.

Daria już słynie ze świetnych tekstów. W tym utworze jest nie inaczej. Dosadne słowa zwrotek i kojący refren. A do tego tłuściutkie basy wygrzane przez Michała… i rozkoszny szczeniak. No i kawa! Kawą wygrali dla mnie kosmos. Dobra… psiakiem też! Kapitalne #carbonelectro!

Polecam

Pan Winyl

TPIO słyną z tego, że lubią kombinować. Mają głowy pełne pomysłów, nie tylko na muzykę i piosenki. Ogarnijcie ich social media, jest co pooglądać i co poczytać. Mają genialne poczucie humoru, potwierdzi to każdy, kto z nimi miał styczność twarzą w twarz! Mega muza, mega ludzie!

Sociale TPIO

Już lada dzień, bo 30 czerwca obie EP Pluton i Staje się planetą, ukażą się na jednej płycie CD. W sieci EP Staje się planetą ukaże się dopiero na jesień. Także jeśli chcesz cały materiał znać już teraz, to śmigaj po CD.

KUP PŁYTĘ PLUTON STAJE SIĘ PLANETĄ W PRZEDSPRZEDAŻY W LEPSZEJ CENIE + 2 VLEPY, ALBO DAJ SIĘ SKUSIĆ NA JEDEN Z MEGA CZADOWYCH KOSMICZNYCH FANOWSKICH ZESTAWÓW!

Dlaczego warto mieć taki zestaw? Po pierwsze, Daria i Michał, specjalnie dla Was je zaplanowali, a Pricness Ana wykonała. Po drugie, gadżety są tak pomyślane, żeby ułatwić Wam kosmiczne podróże. I po trzecie: o co chodzi z tym tajnym gestem (wiesz jakim?). Podsumowując, pomysłowość godna Dobromira!

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane artykuły:

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: