EKSPORTUJEMY ELIZĘ A. TKACZ DO SZWECJI - PAN WINYL

EKSPORTUJEMY ELIZĘ A. TKACZ DO SZWECJI

To jest szansa! Uważam Elizę, za artystkę, która na pewno wykorzysta potencjał tego wydarzenia. Dlatego eksportujemy Elizę A. Tkacz do Szwecji!

Eliza i Artur Leshy Lesiak przeszli eliminacje i dostali się na Live At Heart 2020. Jest to coroczna impreza festiwalowo konferencyjna. Ważna o tyle, że zjeżdża się na nią mnóstwo decydentów branży muzycznej. Duet zagra tam 3-4 koncerty, przed międzynarodową publicznością. To może otworzyć im drzwi na europejskie (kto wie, może i światowe) sceny.

Wierzę, że Eliza A. Tkacz, zrobi tam dobrą robotę. Wraz z Arturem tworzą bardzo zgrany zespół, który ma już doświadczenie sceniczne. Zresztą sami zobaczcie:

Eliza A. Tkacz Flash Frame. ArtKombinat Live Studio

Widziałem ich na żywo pod koniec lutego na koncercie we wrocławskiej Czasoprzestrzeni, w Klubie Łącznik. Ten występ zostanie w mojej pamięci na całe życie.

Kochani, eksportujemy Elizę A. Tkacz do Szwecji. Do tego potrzebny jest hajsik. Nie śmiem Was w obecnej sytuacji prosić o pieniądze, dlatego poniżej zostawiam link do zrzutki. Kochani, sami zdecydujcie, czy macie w swoich zasobach 5-10 zł aby wesprzeć inicjatywę. Ponad to możecie też wesprzeć zespół kupując ich ostatnią EP Flash Frame w naszym sklepie www.chodzasluchy.com:

LINK DO ZRZUTKI: KLIKAJ TU!

A jeszcze w tym tygodniu Elizę będziecie mogli spotkać podczas Babskiego Gadania we czwartek (30/04) o 19.00, a zaraz potem podczas koncertu on-line z domu, o 20.00.

Zapraszam

Pan Winyl

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: