EUAN ALLISON „LIGHTS OFF” [PREMIERA/DOWNLOAD] - PAN WINYL

EUAN ALLISON „LIGHTS OFF” [PREMIERA/DOWNLOAD]

Nie ma dnia bez zaskoczeń! Gdy otrzymałem ten numer do odsłuchu, pomyślałem po pierwszych sekundach: nic specjalnego! Mało brakowało, żebym skipnął! No serio! Ale już początek tekstu: „Nie mam odpowiedzi na moje pytania” zaśpiewany bardzo wyraźnym, męskim głosem, przykuł mnie na cały utwór!

Piosenka warta wysłuchania od A do Z. Jest piękna (jego muzyka wylądowała na Spotifyowej playliście: The Most Beautiful Songs in the World)! Jest poruszająca, w ten unikalny sposób, sprawia, że nie tylko mówisz „dobrze mówi”, albo „w punkt”, ale odkładasz ten ekran przynajmniej na chwilę.

Lubię takie piosenki, które inspirują do zrobienia choć niewielkiego gestu, jak opuszczenie ekranu telefonu i rozejrzeniu się! Lubię takie wejście piosenki w dzień, w codzienność, że przy nuceniu, uruchamia się ten gest opuszczania ekrany, albo podnoszenia wzroku. Rozglądnąć się, zobaczyć widok, człowieka, psa! Ten świat nie jest taki zły! Bardzo dobry numer!

Pan Winyl

Czy nie dziwi Was to, że internetowe podziały jakoś nie ujawniają się w świecie rzeczywistym, że większość konfliktów toczy się w komentarzach pod postami! Gdy rozmawiacie z drugim człowiekiem i wasze poglądy różnią się, nie wylewacie na niego pomyj! Euan Allison w piosence „Lights Off” właśnie o tym śpiewa! Świat jest lepszy, gdy wyłączymy ekrany, gdy zgasimy ich światło!

STREFA DOWNLOAD:

https://panwinyl.pl/download/euan-allison-lights-off/?wpdmdl=8713&masterkey=614c3e68b09a9

Sociale Euan’a:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Polecane treści:

https://panwinyl.pl/2021/09/19/uwaga-wystartowala-strefa-download-sciagaj-muzyke-legalnie/
https://panwinyl.pl/2021/09/23/penelov-treasure-premiera-download/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *