FESTIWAL SPRING BREAK W POZNANIU 04/2020 - PAN WINYL

FESTIWAL SPRING BREAK W POZNANIU 04/2020

EDIT: FESTIWAL ENEA SPRING BREAK PRZENIESIONY NA WRZESIEŃ 2020

Witam w ten piękny dzień! Mamy kolejna odsłonę kapel, które zagrają na Festiwal Spring Break w Poznaniu 2020. Jeśli kochasz muzykę, to musisz tam być, ponieważ tam możesz poznać obecne i przyszłe gwiazdy polskiej sceny.

Mam zaszczyt donieść, że kolejny zespół współpracujący z moim wydawnictwem Be Your Own Label wystąpi podczas przyszłorocznego festiwalu w Poznaniu: NOWOMOWA! Dlatego na tę okazję z zespołem przygotujemy coś ekstra!

NOWOMOWA wystąpi na Festiwal Spring Break 2020

W tym roku, poza wieloma innymi, wystąpią aż dwa zespoły związane z moim wydawnictwem. Pierwszy to wspomniana NOWOMOWA, a drugi to Eliza A. Tkacz z kolegami.

Podczas Festiwal Spring Break 2020 w Poznaniu zapraszam Was na koncerty zaprzyjaźnionych zespołów, które również ugwieżdżą nadchodzące wydarzenie: Box Anima, Ugla i Pani Las oraz cinemon!

A płyty zespołów NOWOMOWA, Eliza A. Tkacz i cinemon możecie szukać w naszym sklepie www.chodzasluchy.com.

I najważniesze, festiwal Spring Break w Poznaniu odbywa się w wielu lokacjach, także, trzeba mieć dobry plan i szybkie nogi!

Innymi słowy, festiwal zapowiada się wspaniale, gwiazd nie zabraknie, a i okazji, żeby z nimi pogadać, też pewnie nie. Dlatego zachęcam do kręcenia się po okołofestiwalowych imprezach! Ponad wszystko chciałbym zauważyć, że nadużywanie napojów wyskokowych może się przełożyć na zmniejszony poziom cieszenia się festiwalową atmosferą.

Podsumowując! Będzie czad! Tak jak rok temu i w latach poprzednich. Poznań oferuje mnóstwo wspaniałych koncertowych lokacji, takich jak Pod Minogą, Dragon, Meskalina, Na Piętrze i wiele innych (w minionym roku było ich aż 26). Ja, na przykład, zrobiłem sobie dokładny plan koncertów już z samego rana we czwartek, co pozwoliło mi sprawnie się przemieszczać i w pełni cieszyć się festiwalem. Atmosfera była wspaniała i zaskoczyła mnie. Dlatego planuję tam być ponownie! Do zobaczenia w kwietniu 2020!

Zapraszam

Pan Winyl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *