HELAINE VIS „PRETTY CLICHE” UNBOXING [VIDEO] - PAN WINYL

HELAINE VIS „PRETTY CLICHE” UNBOXING [VIDEO]

Tydzień temu pisałem o „Go On”, a dziś w łapkach mych trzymam full album Helaine Vis „Pretty Cliche”. A oto, krótka relacja z unboxingu. Zobaczcie jakie cudo! Bardzo lubię gdy artyści zadbają o fizyczny nośnik. Marzyłoby mi się na winylu, choćby lathe cut. (Uwaga wideo dostępne tylko na blogu i w app Sapiency).

Płyty dotarły do mnie wczoraj. Rany jaką mi radość sprawia otrzymywanie listów i paczuszek w formie fizycznej. Dzięki Helaine Vis, że Ci się chciało, zapakować, zaadresować, pójść na pocztę! Mega to doceniam.

A w kopercie pudełeczko, a w nim dwie płyty: full album i wersja „Pretty Acoustic EP” z czterema utworami, limitowana wersja! Płyty możecie nabyć na Bandcampie Helaine Vis tutaj!

Spójrzcie jak pięknie! Album możecie kupić w dwóch wersjach. Pierwsza to płyta CD „Pretty Cliche”, a druga to wspomniany album i limitowana EP „Pretty Acoustic”. Oczywiście polecam wersję drugą, póki są jeszcze limitowane EP. Później będą pewnie śmigać na discogs po jakieś miliony monet! Dziękuję Helaine Vis za ten piękny prezent. W podziękowaniu zakupiłem sobie na bandcamp album w wersji cyfrowej. To też polecam. CD do fury, streaming na spacer, a winyl… może się doczekam choć lathe cut’a!

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: