IGGY NOT POP „POWIEDŹ MI COŚ WIĘCEJ” NOWY SINGIEL - PAN WINYL

IGGY NOT POP „POWIEDŹ MI COŚ WIĘCEJ” NOWY SINGIEL

Przez te Święta kilka spóźnień newsowych. Iggy Not Pop Powiedź mi coś więcej. Nowy singiel śmiga już od 25 marca. Gościnnie wystąpił Tymon Tymański. Iggy i Tap3s (Artur Kondas i Bartosz Owczarek) pracują nad pełnym albumem.

Kawałek Powiedz mi coś więcej jest dość uszczypliwym podejściem do tematu młodych wokalistek, którym w życiu przydarzyło się coś najgorszego: zostawił je chłopak. Mogę się tylko domyślać, które się naraziły Iggemu. Nacisnęły mu na odcisk, tak mocno, że postanowił o tym zrobić numer. I to całkiem niezły!

Nie dziwi minie zatem obecność Pana Tymańskiego, bo to piosenka, która mógłby się znaleźć na POLOVIRUSIE, gdyby ten doczekał się wersji 2020.

IGGY NOT POP "POWIEDŹ MI COŚ WIĘCEJ" NOWY SINGIEL

Niby jest to hip hop, ale nie do końca, niby folk, ale też nie. Iggy i Tap3s ładnie się tu zabawili konwencjami. Mam nadzieję, że cała płyta będzie w podobnym, pastiszowym klimacie.

Iggy wraz z vinylove.me zrobili piękny konkurs, w którym można ten singiel wygrać na winylu. Jedną z 5 unikalnych sztuk! Jeśli chcecie wziąć udział, klikajcie w to poniżej:

Czekam z niecierpliwością na cały album, trio zapowiada, że pojawi się jeszcze więcej gości, a nad mixem czuwa bardzo znany mixerowiec. W takim razie, to wszystko musi coś znaczyć!

Z chęcią będę dalej obserwował Iggy Not Pop, zapowiada się dobra zabawa!

Sociale Iggy Not Pop:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: