KARO GLAZER – II MIEJSCE W ISC 2020 - PAN WINYL

KARO GLAZER – II MIEJSCE W ISC 2020

Karo Glazer zajęła II miejsce w konkursie ISC 2020 w kategorii jazz. ISC to International Songwriter Competition, czyli konkurs na najlepszą piosenkę.

KARO GLAZER II MIEJSCE W ISC 2020
Karo Glazer II miejsce w kat. jazz

Karo wystartowała ze swoim utworem Flying Circle. Utwór powstał w 2013 roku. W jury zasiedli między innymi: Coldplay, Dua Lipa, Tom Waits, John Mayall czy Danilo Perez.

W liście gratulacyjnym do artystki,  Candace Avery fundatorka i dyrektorka ISC napisała: […] Do edycji 2019 zgłoszono ponad 18 000 piosenek z 140 krajów. Ponad to oczywiście gratulowała i wyrażała uznanie dla gliwickiej artystki.

International Songwriting Competition to największy i najbardziej wypasiony konkurs dla twórców piosenek (songwriterów) na świecie. Do tej pory wśród laureatów są między innymi: Gotye, Lindsey Stirling, Kimbra czy Gregory Porter.

Karo Glazer zajęła II miejsce w konkursie ISC 2020 w kategorii jazz. To naprawdę świetny news z rana! Karo jest kapitalną artystką, wielowymiarową, niesamowitą osobowością. Przebojową, z charakterem, jasno określoną wizją i przede wszystkim z pokorą. Karo ma wiele muzycznych oblicz, jedne możesz kochać, a drugich nie. Jedno jest pewne, nie możesz być obojętnym, na to co robi! Mega się cieszę i gratuluję!

Pan Winyl

Pozdrawiam

Pan Winyl

Sociale Karo Glazer

Polecane artykuły:

https://panwinyl.pl/2020/04/28/eksportujemy-elize-a-tkacz/
https://panwinyl.pl/2020/04/15/milomi-wiecej/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *