MARIA HELENA „HUNTING” – OSTATNIE PROMIENIE LATA. - PAN WINYL

MARIA HELENA „HUNTING” – OSTATNIE PROMIENIE LATA.

Tu już święta zapasem, a mnie Maria Helena podesłała to piękne wideo. „Hunting” to piękny, marzycielski numer z przepięknym obrazkiem.

Maria Helena tuż przed pierwszymi śniegami zabrała mnie w podróż sentymentalną. Romantyczną i esencjonalną. Obraz naszpikowany jest uczuciową symboliką, jak dobra kasza skwarkami jak mawia klasyk. Jest miło, jest bardzo miło i uczuciowo. Delikatny wokal Marii i gitarowy aranż podsycają atmosferę.

MARIA HELENA "HUNTING"
Maria Helena

Co najważniejsze, to mimo tego mocnego ładunku piosenka i teledysk pozostawiają poczucie niedosytu. Inspirują do tego, żeby wybrać się w podróż do własnych wakacyjnych wspomnień.

Rok 2020 był wyjątkowo (wszakże już prawie koniec) trudny dla, chyba wszystkich nas. Te wakacje pewnie dla wielu były swego rodzaju odskocznią. Osobiście spędziłem pięknych kilka dni pod namiotem z rodziną i przyjaciółmi, w środku lasu, nad jeziorem.

Słuchając Marii Heleny piosenki „Hunting” stają mi przed oczami takie znakomite wokalistki jak Joan Baez czy Carol King. Lekkość, bezpretensjonalność, od której tak ciężko uciec w miłosno-wakacyjnych piosenkach i letnia bryza ciepłych dźwięków sprawia, że jestem poruszony, szczególnie w tych dniach, gdy drugi lockdown nas dotyka.

Polecam

Pan Winyl
MARIA HELENA „HUNTING”

Piosenka pochodzi z płyty „Planes”, która ukaże się już w grudniu. Szczerze przyznam, że nie mogę się doczekać. Jeśli cała płyta będzie zawierać, tyle dobra, ciepła i spokoju, to już ustawiam się w kolejce po album.

Maria Helena to duet, w którego skład wchodzą: Maria Helena Żukowska i Wojtek Beszłej, który odpowiada za muzykę do piosenki „Hunting”. Duet planuje jeszcze jeden singiel, który pojawi się pod koniec miesiąca i jak zdradza Maria, będzie to niespodzianka dla polskojęzycznych fanów? Co to może być? Piosenka przed świętami? Po polsku? Czy to dobre tropy? Przekonamy się niebawem.

Polecam

Pan Winyl

Sociale Marii Heleny:

Piosenka „Hunting” na Pan Winyl’s Playlist!

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: