MILOMI „MOGĘ” ALBUM JUŻ JEST! [PREMIERA-DEBIUT] - PAN WINYL

MILOMI „MOGĘ” ALBUM JUŻ JEST! [PREMIERA-DEBIUT]

Ostatnio z Milomi rozmawiałem we wrześniu w Warszawie. Tuż przed jej przeprowadzką do Poznania. Wtedy się dowiedziałem (i ci, którzy oglądali live na FB), że płyta miała pierwotnie nosić tytuł „Przy otwartych drzwiach”. Mimo jednak postanowiła zmienić tytuł na „Mogę”. I faktycznie… może!

W streamingu i na YT już możecie posłuchać płyty w całości. Milomi zapowiada, że „Mogę” ukaże się na płycie CD. Osobiście byłbym za tym bardzo, bo ciągle uważam, że nośnik fizyczny to najwyższa godność dla muzyki! Obleczenie ducha muzyki w ciało płyty to sztuka najwyższych lotów!

Milomi i Pan Winyl
Milomi i Pan Winyl

Album „Mogę” to autorska i akustyczna przygoda z czekoladowo-aksamitnym wokalem Milomi. Osobiste teksty, otwartość i szczerość powodują, że albumu słucha się jak płyty kogoś bliskiego, znajomej czy przyjaciółki. Łącząca w sobie wielorakie wątki muzyczne, pełna historii i osobistych wycieczek płyta doskonale nadaje się do zawinięcia w kocyk i kakałko. Bardzo polecam!

Pan Winyl

W nagraniu projektu udział wzięli między innymi: Tomasz 'Ragaboy’ Osiecki zagrał na gitarach, na basie, mandolinie, ukulele, bouzouki, synth bassie, dzwonkach orkiestrowych, tamburynie. Angelika Irauth wykonała wszystkie aranżacje, zagrała na pianinie, trenowała wokalnie. Karolina Drewnik zagrała na wiolonczeli, zaśpiewała chórki w 2 i 4 numerze. Lucyna Strzemecka zagrała na skrzypcach w 1, 3, 5, 9 numerze. Oraz Klaudia Maliszewska, skrzypce i Łukasz Sobolak zagrał na perkusji. Za piękną produkcję odpowiada Tomasz „Ragaboy” Osiecki.

Milomi promowała płytę trzema singlami „Nic”, „W Stronę Mokotowa” oraz „Przesypiam Dalej”.

Artystka na swoim koncie, miło młodego wieku już kilka ciekawych realizacji, W 2016 roku wraz ze swoim pierwszym zespołem Tekstura zagrali kilka koncertów, przeważnie wykonując covery poezji śpiewanej. Rok później dołączyła do Teatru Naprzeciwko… WIĘCEJ TU!

A albumu też możecie już słuchać na Pan Winyl’s Playlist!

Pozdrawiam

Sociale Milomi:

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *