MILOMI „WIĘCEJ” – TROCHĘ MIODU NA SERCE - PAN WINYL

MILOMI „WIĘCEJ” – TROCHĘ MIODU NA SERCE

Milomi z nowym utworem Więcej wylewa trochę miodu na serce. To zaskakujący utwór, dojrzewał w tym kryzysowym czasie. Pozamykani w domach, z napiętymi nerwami? Posłuchaj muzyki i wpuść do domu trochę światła i miłości.

Milomi Wiecej

Bardzo polubiłem Milomi i jej muzykę. Nie dość, że jest świetną wokalistką, to w dodatku, jest przemiłą osobą. Słuchając jej piosenek wyobrażam sobie, dziewczynę, Paryżankę, z teksańskimi korzeniami, która nie wiadomo jakim cudem wylądowała w Polsce. Przygoda jej życia skrywa mnóstwo ciekawych, zabawnych, ale też mrocznych historii. Muzyka zabiera w długą trasę uczuć. Wyłania się zza niej, jak zza horyzontu, miasto, które woła by je zwiedzić. Taka to muzyka!

Pan Winyl

Zespół utworem Wiecej zamyka pewien etap w swojej twórczości. Niebawem nadejdą nowe piosenki. Mam nadziej, że artystka uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi nam trochę więcej szczegółów.

Za muzykę, realizację i gitarę odpowiada: Tomek 'Ragaboy’ Osiecki, O aranż zadbała Angelika Irauth, która zagrała również na pianinie, natomiast na wiolonczeli zagrała Karolina Drewnik.  Tekst napisała i zaśpiewała Milomi.

Sociale zespołu:

Polecam

Pan Winyl

Podobne artykuły:

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: