MONA POLASKI NOMINOWANA DO ŁÓDZKICH PLASTRÓW KULTURY - PAN WINYL

MONA POLASKI NOMINOWANA DO ŁÓDZKICH PLASTRÓW KULTURY

Mona polaski jest nominowana do łódzkich Plastrów Kultury z czego jestem bardzo dumny.

MONA POLASKI NOMINOWANA DO ŁÓDZKICH PLASTRÓW KULTURY

Be Your Own Label miało przyjemność wspomagać zespół wydawniczo przy ich debiutanckim albumie (folklor), a jako Pan Winyl, mam zaszczyt być managerem zespołu mona polaski.

Mona polaski to zespół powstały w Łodzi w 2018 roku na podwalinach innej legendy łódzkiej sceny, Bruno Schulz. Trzon zespołu tworzą Karol Stolarek i Wit Zarębski.

Plastry kultury to nagroda kulturalna przyznawana w Łodzi od 2013 roku w następujących kategoriach: wydarzenie filmowe roku, wydarzenie teatralne roku, spektakl teatralny roku (premierowy), wydarzenie literackie roku, wystawa roku, wydarzenie muzyczne roku, zespół muzyczny / wykonawca roku, mainstream roku, kultowe miejsce, nowe miejsce oraz książkę roku. Zespół mona polaski nominowany jest w kategorii zespół muzyczny / wykonawca roku wraz z Tubis Trio, Coma, Normalsi i TRYP.

mona polaski (folklor) CD
mona polaski (folklor) CD

Jeśli chcecie oddać głos na mona polaski, do czego oczywiście zachęcam, to zapraszam do napisania emiala na adres: konkurs@plasterlodzki.pl W treści wpisz nominowanego na którego głosujesz oraz swoje imię i nazwisko. Głosować można do 23 lutego do 23:59.

Mona polaski nominowany do łódzkich Plastrów Kultury jest po raz pierwszy. Tym bardziej życzymy chłopakom powodzenia!

Chłopakom gratuluję i zapraszam do posłuchania ich płyty na spoti:

Nośnik fizyczny znajdziecie w sklepie z muzyką www.chodząsłuchy.com – link poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d