NOWE WIDEO THE PARTY IS OVER - PAN WINYL

NOWE WIDEO THE PARTY IS OVER

Nowe wideo The Party Is Over już siedzi w sieci i mi też siedzi. Duet TPIO tworzą Daria i Michał. Nie da się ich nie lubić, ponieważ nie tylko tworzą kapitalną muzę, ale też są świetnymi ludźmi. Bardzo lubię ich wrażliwość, przede wszystkim uderzają mnie teksty Darii. Progresywna gitara Michała zamienia tę futurystyczną przestrzeń w scenę z lat 70tych.

Na film składają się dwa utwory Pluton i Staje się planetą. Oba zapowiadają nowy materiał duetu.

NOWE WIDEO THE PARTY IS OVER Pluton i Staje Się Planetą
The Party Is Over Pluton + Staje się plantą (fot. Mateusz Wełniak)

Nowe wideo to kolejne dwa utwory z Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich. Wizualizację robiła Princess Ana .

THE PARTY IS OVER SPECJALNIE DLA PANWINYL.PL

Pisząc tekst do staje się planeta chciałam w końcu coś powiedzieć, a nie tylko zaśpiewać. Pluton staje się planetą, to prosta historia o wykluczeniu. Karłowaty Pluton który został jakiś czas temu wyjęty z listy pełnoprawnych planet stał się dla mnie jasną inspiracją. Skorzystałam z niej by pokazać jak bardzo jesteśmy podobni

Daria

Pluton – to gitarowa opowieść o jego wędrówce. Staje się planetą muzycznie to orbita i pustka Wszechświata w której się porusza. Myśląc o tym, oba utwory powstały w jeden wieczór. Przyszły same.

Michał

Nowe wideo The Party Is Over urzeka klimatem, kosmiczna inscenizacja i wizualizacje, Daria przechadzająca się z Plutonem w rękach. Powala mnie ten fragment, gdy ze spokojem ale też z charyzmą oświadcza: Bądźmy na chwile mali. Nie bójmy się być mali! I już wspomniana progresywna gitara Michała! W jakimś, dla mnie niezrozumiałym wymiarze, nad tym materiałem unosi się duch Puk Puk Nosowskiej. Aż mam ciary!

Polecam

Pan Winyl

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: