NOWY SINGIEL HALF LIGHT "ISTNIEJĘ" - PAN WINYL

NOWY SINGIEL HALF LIGHT "ISTNIEJĘ"

Nowy singiel Half Light Istnieję już śmiga w sieci. Ponieważ zespół jest wśród zespołów, które Pan Winyl lubi, niniejszym o tym wydarzeniu opowiem.

NOWY SINGIEL HALF LIGHT "ISTNIEJĘ" zapowiada płytę (Nie)pokoje Wolności.

Nowe rzeczy, zatem od Krzysztofa YANISHA Janiszewskiego i spółki.
Half Light tym utworem zapowiada nadchodzący album (Nie)pokoje wolności. I już po samym tytule wiemy, że będą zawijasy.

W notce prasowej piszą:

Kompozycja Istnieję jest pierwszym singlem promującym najnowszy album Half Light, który jest zatytułowany „(Nie)pokój Wolności.”. Utwór „Istnieję” w warstwie muzycznej jak i tekstowej na tle całej płyty jest oddechem, swoistą ucieczką od zdehumanizowanego i totalitarnego świata, w którym jednostka ludzka jest całkowicie inwigilowana i nie posiada jakiejkolwiek prywatności i podmiotowości.

Half Light

Od razu mi się przypomina album Blackout z 1967 roku. I utwór Pozwólcie nam żyć. Nie wiem jak to panowie zrobili, ponieważ zwie się ich polskim Depeche Mode, a tutaj taki wtręt, prawie, że klasyczny. Nie ma jednak co się chyba za bardzo napalać, bo jak sami piszą, jest to utwór oddech na płycie.

Ciekaw jestem bardzo, czego jeszcze dokonają na najnowszym krążku, bo poprzedni zjadłem w całości.

Nowy singiel Half Light Istnieję oprawione jest zaskakującym teledyskiem. Dlaczego? Ponieważ, nie spodziewałem się środka lata w środku zimy. Gratuluję Panom cierpliwości.

Płyta (Nie)pokój wolności pojawi się na rynku muzycznym pod koniec stycznia 2020 roku i składać się będzie z 11 kompozycji electro-prog-rockowych. Muzykę skomponowali Krzysztof Marciniak, Piotr Skrzypczyk oraz Krzysztof Janiszewski, który także napisał słowa do wszystkich piosenek. Wydawcą płyty jest wytwórnia Audio Anatomy.

A pamiętacie, to było w maju 2019 roku? Rozmawialiśmy o albumie
Half Light Elektrowstrząsy? Jeśli nie pamiętacie, to poniżej przypomnienie Wieczoru z Panem Winylem.

Polecam

Pan Winyl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: