Be Your Own Label (BYOL) CD/WINYL/KASETA
Be Your Own Label (BYOL)

Co to jest Be Your Own Label (BYOL)?

BYOL to nowa forma wydawnictwa. Założone przez Pana Winyla, który przez ostatnią dekadę działa na rynku muzycznym w bardzo szerokim zakresie.

Sam wydaj swoją płytę cd/winyl/kasetę

Dzięki temu, że należę do tego pokolenia, które “wychowało się” na nośnikach fizycznych, doskonale wiem, czego szukają kolekcjonerzy i zbieracze płyt cd/winyli/kaset. Ponadto mam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej płyt. Korzystając z mojej pomocy, masz gwarancję, że Twój fizyczny produkt, w ramach założonego budżetu, będzie maksymalnie przygotowany pod kątem kolekcjonerskim (atrakcyjności dla klienta).

Od ponad pięciu lat współpracuję z tłoczniami w Polsce i za granicą, mam wypracowane relacje i procesy, a dzięki wielu już wydanym płytom, mam wyjątkowe ceny, dzięki czemu możesz sporo oszczędzić.

Kiedy wydajesz płytę ze mną masz cały proces z głowy. Czuwam nad jego prawidłowym przebiegiem od projektu do produktu. Dodatkowo korzystając z tej usługi, otrzymujesz preferencyjne warunki na dystrybucję nośników fizycznych w sklepie www.chodzasluchy.com.

TE USŁUGI TEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Jeśli interesują Cię pozostałe usługi przejdź do zakładki OFERTA BYOL

MASZ PYTANIA, NAPISZ:

SKONTAKTUJ SIĘ:

Tomasz Olszewski
e-mail: kontakt@panwinnyl.pl