Be Your Own Label (BYOL)
Be Your Own Label (BYOL)

Co to jest Be Your Own Label (BYOL)?

BYOL to nowa forma wydawnictwa. Założone przez Pana Winyla, który przez ostatnią dekadę działa na rynku muzycznym w bardzo szerokim zakresie.

OFERTA:

Dystrybucja cyfrowa, czyli Twoja muzyka na platformach streamingowych i portalach sprzedaży plików. Żeby zapewnić Ci jak największe szanse dotarcia do potencjalnych fanów, współpracuję ze sprawdzonym partnerem: Agora Digital Music. W tym przypadku, otrzymujesz 100% tantiemów wypłacanych przez Agorę – tu, jestem tylko Twoim pośrednikiem. 

Mając pewność, że Twoja muzyka jest właściwie wyeksponowana możemy się skupić na tym, co najważniejsze czyli promocji – i budowaniu Twojej kariery.

PR to nic innego jak Twoje własne centrum prasowe, budowane w oparciu o BYOL. Wielu artystów korzysta z mojej pomocy w relacjach z mediami. Przez ponad dekadę pracy dla ludzi muzyki, zbudowałem bazę kontaktów i osobistych relacji z dziennikarzami i mediami, które gwarantują to, że Twój singiel czy płyta zostaną odsłuchane. Daje to Ci ogromną szansę na ekspozycję medialną.

Konsultacje indywidualne PR (w pakiecie). Podczas nich, wybierzemy najciekawsze/najlepiej rokujące materiały do promocji. Zajmiemy się również kwestią przygotowania optymalnych materiałów graficznych, video i tekstowych dla kampanii informacyjnej i promocyjnej.

Wspieram relacje technologią. Dysponuję nie tylko osobistymi kontaktami – wzmacniam je także nowoczesnymi narzędziami do przeprowadzania kampanii informacyjnych, które pozwalają badać ich celność i skuteczność. W mojej bazie kontaktów znajduje się ponad 250 dziennikarzy radiowych i portali internetowych.

TE USŁUGI TEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Jeśli interesują Cię pozostałe usługi przejdź do zakładki OFERTA BYOL

MASZ PYTANIA, NAPISZ:

KONTAKT

Tomasz Olszewski
e-mail: kontakt@panwinyl.pl