Napiszę dla Ciebie teksty

Cześć!

Od lat zajmuję się pisaniem tekstów literackich i komercyjnych. Piszę treści na bloga, dla social mediów, treści dla magazynów i portali muzycznych.

Mam wykształcenie polonistyczne, niestety nie udało mi się nigdy zgłębić tajników pracy nauczyciela. Moja „pani od gramatyki opisowej” i dydaktyczna w jednym, zobaczyła moje teksty w studenckiej gazecie, powiedziała: „z pana nauczyciel nie będzie, pan tworzy literaturę”.

Mam bardzo szerokie zainteresowania, oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Potrafię pisać praktycznie na każdy temat, który nie wymaga wieloletnich studiów 😀 Od lat prowadzę swój sklep www.winylowo.com i piszę dla niego artykuły oraz tworzę opisy produktów.

Piszę również o muzyce, o przemyśle muzycznym i wydawniczym, wielokrotnie udzielałem eksperckich wypowiedzi dla prasy, radia i telewizji. Ostatnio do tygodnika Wprost, do artykułu „Ostatni trzask mody”:

Zobacz też moją ekspercką wypowiedź dla portalu Cinkciarz.pl

Jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu swojego sklepu w zakresie opisów produktów, kategorii, tekstów do social mediów, czy na bloga, reklam, treści newsletterów to śmiało do mnie pisz:

panwinyl@winylowo.com

730145728

Pozdrawiam

Pan Winyl