OFFERTA DLA ZESPOŁÓW

Cześć Artysto/Artystko/
Zespole Niezależny.

Witaj na mojej stronie, gdzie znajdziesz wiele informacji na temat tego, jak możesz faktycznie wpłynąć na swoją karierę, tak aby, nie tylko spłynęła na Ciebie sława i obiektywy smartfonów, ale też, żeby popłynęła z tego powodu, rzeka pieniędzy.

Wybranie kariery scenicznej, czy to jako artysta solowy, czy zespół, to droga dla wytrwałych. Myślę, że nawet nie chodzi o odwagę, ale o wytrwałość właśnie.

Od dekady jestem na rynku muzycznym. Na początku miałem swój sklep z płytami winylowymi (w sieci i stacjonarny, najpierw w Anglii, gdzie spędziłem około 9 lat, a potem w Polsce), w trakcie prowadzenia sklepu zacząłem wydawać płyty (min. Rebeka, Cool Kids Of Death, Heart & Soul z tych bardziej znanych), następnie zająłem się produkcją teledysków (zrobiłem aż jeden), później doszło do tego prowadzenie programu w radio (aż trzy audycje), ale przez cały czas byłem blisko sceny, studia i artystów.

W tym czasie pilnie się uczyłem, słuchałem, notowałem. Uczęszczałem na konferencje branżowe, konfrontując to co się nauczyłem w UK z tym, jak wygląda rynek muzyczny w Polsce. W 2019 roku ukończyłem Tak Brzmi Miasto Inkubator, elitarny program szkoleniowy dla managerów muzycznych, w którym brało 150 uczestników z całej Polski, a także w ramach tej akademii, zakwalifikowałem się do ultra wyjątkowego Artist’s & Managers Summer Camp w Krakowie, gdzie przez 10 dni, pod okiem takich speców jak: Leszek Biolik (Republika), Daga Gregorowicz (Dagadana), Bartosz Stawiarz (Wojtek Mazolewski), Agata Trafalska (Kortez), Paweł Hordejuk (Happysad) szlifowano nas, jak diamenty, abyśmy mogli pomagać młodym artstom i zespołom rosnąć w siłę na polskiej (i nie tylko) scenie muzycznej.

Tak! To jest możliwe, żeby grać muzykę i na tym zarabiać. Jeśli nie wiesz jak, to dobrze trafiłeś.

Na chwilę obecną współpracuję z kilkunastoma zespołami i artystami na różnym poziomie zaangażowania, między innymi z: Eliza A. Tkacz (streaming, nośniki fizyczne, Sales Manago Music), mona polaski (streaming, nośniki fizyczne, managment, Sales Manago Music), Nowomowa (streaming, nośniki fizyczne, PR), jestemAlpha. (streaming, consulting)

Nawiązałem kilka wspaniałych współprac, dzięki którym mogę świadczyć kompleksowe usługi dla zespołów.

Poniżej znajdziesz, główne kategorie, w których się specjalizuję:

Jeśli potrzebujesz pomocy, z której z powyższych kategorii, to dawaj znać:

Tomasz “Pan Winyl” Olszewski
e-mail: kontakt@panwinnyl.pl
tel.: +48 730 145 728

Share this Page