AUTOMATYZACJA MARKETINGU

Co to jest MA?

MA to skrót od angielskiego marketing automation, co oznacza dokładnie automatyzację marketingu.

A czym w takim razie jest automatyzacja marketingu?

Jeśli posiadasz stronę internetową zespołu, formularz kontaktowy, prowadzisz listę mailngową, tworzysz newslettery, to masz ogromne możliwości komunikowania się ze swoimi fanami.

Na co dzień, strony zespołów są traktowane po macoszemu, jako przymus, wymóg czasu. Nie wiele zespołów rozumie, że ich strony, to fantastyczne narzędzie do budowania swojego fanbase’u, komunikacji z fanami i…

Automatyzacji kanałów komunikacji marketingowej

Wiem, że brzmi to jak korpo bełkot, ale zaraz Wam wyjaśnię, dlaczego jest to tak ważny element, którego Wam brakuje.

Artyści/zespoły zarabiają gdy grają, a jak nie grają to nie zarabiają. Można powiedzieć, że jeśli mają streamingi, to zarabiają, ale nie ma co się czarować, że są to sumy, które pozwalają spać spokojnie. Dlatego strona internetowa pozwala na zarabianie, gdy śpicie.

Ustalone zadania, jakie ma wykonać narzędzie Sales Manago do automatyzaji marketingu, pozwalają na budowanie relacji z fanami, nawet gdy śpicie.

Wspólnie opracowujemy modele komunikacji z ludźmi, którzy kochają Waszą muzykę.

Dzięki narzędziom Sales Manago, teraz Wasze strony internetowe będą żyły jak nigdy do tej pory.

Pan Winyl. partner Sales Manago

Narzędzia Sales Manago nie są tanie, ale wyobraź sobie, że Pan Winyl ma je dla Ciebie za darmo!!! Tak!!! Oszczędzasz około 10 000 zł rocznie netto!!! Jak to możliwe? Od kilku lat współpracuję z Sales Manago, sprzedając licencję na te urządzenie firmom komercyjnym.

W sierpniu 2019 roku, udało mi się spotkać z Panem Grzegorzem Błażewiczem, założycielem i CEO firmy Benhauer, producenta narzędzi Sales Manago. Przedstawiłem mu sytuację wielu niezależnych zespołów, managerów i wydawnictw.

Pan Grzegorz wykazał się niesamowitą wyrozumiałością i hojnością, na moje ręce przekazał 150 darmowych licencji dla niezależnych zespołów, z którymi współpracuję.

Jeśli posiadasz stronę internetową, jesteś młodym (stażem, nie wiekiem) artystą/zespołem, nie masz kontraktu z dużą wytwórnią (która takie narzędzia zapewnia), jesteś managerem takiego zespołu, albo małym wydawnictwem, to koniecznie się ze mną skontaktuj. To narzędzie, nie tylko pomoże Ci zbudować swój fanbase, promować to co robisz, sprzedaż płyty czy merch, budować wizerunek, ale też da Ci możliwość zaoszczędzenia czasu nad działaniami marketingowymi!

A jeśli nie masz jeszcze strony internetowej, to sprawdź naszą stronę:
STRONY INTERNETOWE DLA ZESPOŁÓW

KONTAKT

Pan Winyl
e-mail: kontakt@panwinyl.pl
tel.: + 48 730145728

Share this Page