DYSTRYBUCJA CYFROWA

BE YOUR OWN LABEL to netlabel Pana Winyla, założony w 2018 roku. Zakres usług w temacie dystrybucji cyfrowej jest bardzo wąski i większość firm na rynku, oferuje prawie to samo. Czym więc wyróżnia się BYOL?

Założyłem BE YOUR OWN LABEL jako Pan Winyl, z potrzeby pomocy ludziom, którzy chcą się skupić na tworzeniu muzyki i swojego muzycznego wizerunku, a nie gapić się w kompa i śledzić statystyki, zajmować się opisywaniem własnych piosenek w necie i zastanawianiem się, czy dobrze wpisali meta dane.

Jako Pan Winyl funkcjonuję na rynku muzycznym od 10 lat. W tym czasie dobrze poznałem potrzeby i artystów i ich odbiorców. Stworzyłem platformę panwinyl.pl, aby tym, którzy ze mną współpracują zaoferować unikatową formę dotarcia do fanów. Poprzez patronat Pan Winyl Poleca, a także zakładkę na blogu, tworzymy wspólnie wyjątkową atmosferę w koło artysty i jego twórczości.

Do tego aktywne i osobiste zaangażowanie w promowanie twórców w moich social mediach. Nagrania ze stajni BYOL mają uprzywilejowane miejsce w audycjach na żywo:
Kawa z Panem Winylem i Wieczór z Panem Winylem:

Kawa z Panem Winylem

Do tego wsparcie we wspólnej wędrówce. Osobiście i autentycznie angażuję się w drogę artysty, często doradzając, podrzucając pomysły, pomagając ogarnąć formalne sprawy. Zawsze oferuję przyjaźń i serdeczność, dialog i zrozumienie, daleko wychodzące poza ramy kontraktu.

W 2019 roku ukazuje się pierwszy fizyczny album (winyl) w stajni BE YOUR OWN LABEL, zespołu Druids pt.: Prius.

A zaraz po nim Jezzy PenguinsLena’s Theme (remixes) od DJ Novac!

Jezzy Penguins Lena’s Themes (Remixes)

BE YOUR OWN LABEL skupia się na dystrybucji cyfrowej. W obecnej chwili na pokładzie BYOL ku świetlanej przyszłości płyną zespoły i artyści:


BE YOUR OWN LABEL to także usługi publishingowe, czyli staramy się sprzedać Waszą muzykę do reklam, słuchowisk i tzw. synchronizacji.


Playlista autorów BYOL:

Jeśli też chciałbyś mieć swój materiał w necie, to daj znać:

Pan Winyl
e-mail: kontakt@panwinyl.pl
tel.: + 48 730145728

A jeśli potrzebujesz wyprodukować nośniki fizyczne, odwiedź naszą stronę:
WINYL-KASETA-CD!

Share this Page