DYSTRYBUCJA PŁYT

Wyprodukować płyty to nie jest problem. To nawet nie jest jakiś wielki koszt. Wymyślenie fajnej koncepcji wydawniczej, nie jest to super łatwa sprawa, ale przy odrobinie pomocy, można zrobić samemu.

Wyprodukować można wszystko, ograniczają nas tylko finanse. Jednak problem pojawia się dopiero potem. Co z tymi kartonami pełnymi CD i winyli zrobić. Jak mają się one znaleźć w rękach fanów, jeśli zespół nie ma własnej strony internetowej z opcją sprzedaży?

Dlatego z Piotrkiem Mamcarzem z Chodzą Słuchy Records stworzyliśmy wspólnie sklep www.chodzasluchy.com dla artystów niezależnych!

Nasz sklep oferuje najlepsze warunki dla artystów, jest skierowany do klientów, którzy rozumieją i chcą wspierać niezależne wydawnictwa. Dlatego, aby jak najwięcej oddać zespołom, w naszym sklepie nie stosujemy żadnych zniżek ani darmowych usług.

Szanujemy artystów, którzy oddają nam do dystrybucji swoje dzieła, chcemy, żeby mięli jak najwięcej korzyści z własnych produkcji.

Oferujemy wstawienie płyt do sklepu on-line, opisanie i wypozycjonowanie w sieci. Do tego obsługę fana/klienta i obsługę jego zamówień. Zapewniamy profesjonalną usługę.

Jako Pan Winyl przez prawie 10 lat prowadziłem mój wcześniejszy sklep internetowy, który cieszył się ogromną popularnością i był znany ze swej solidności.

Od wakacji roku 2019 jestem managerem www.chodzasluchy.com, odpowiadam w nim nie tylko za zarządzanie, ale też za zatowarowanie, decyduję o tym, co znajdzie się na naszych “półkach”, szczególnie z naciskiem na polskie niezależne zespoły/artystów.

Oferuję również dystrybucję w niezależnych sklepach muzycznych w całej Polsce. Jako Pan Winyl współpracowałem z wieloma wspaniałymi właścicielami sklepów, do dziś chętnie ich rekomenduję i polecam! Jeśli chciałbyś/chciałabyś dotrzeć do swoich fanów w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy innych miastach w Polsce, skontaktuj się ze mną!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś aby Twoje płyty/kasety znalazły się w naszym sklepie, pisz lub dzwoń do mnie:

Jeśli potrzebujesz wytłoczyć płytę winylową, CD lub wybprodukować kasetę. To sprawdź naszą ofertę na WINYLE-CD-KASETY Tu!

Tomasz “Pan Winyl” Olszewski
e-mail: kontakt@panwinnyl.pl
tel.: +48 730 145 728

Share this Page