WINYL-KASETA-CD

Pan Winyl to spec od winyli. Ale nie tylko. Przez lata współpracy z tłoczniami, wyspecjalizował się też w tłoczeniu i wypalaniu płyt CD.

Nośniki fizyczne dostarczają unikalnej możliwości tworzenia dzieła muzycznego. Płyta winylowa, kaseta czy CD, to nic innego jak ciało dla muzyki. Muzyka jest duszą tego ciała, a ciało jest materią dla tego co niematerialne. W dobie galopującej ekspansji streamingu, sztuka ta powoli zamiera, niemniej jednak, w trzech krajach na świecie, tak się nie dzieje.

W Japonii, Niemczech i Polsce sprzedaż nośników fizycznych ciągle ma się doskonale i nic nie zapowiada radykalnych zmian.

W Polsce mamy ciągle wspaniałą koniunkturę i warto to wykorzystać. Rozmawiając z wieloma dziennikarzami, nie spotkałem żadnego, który by odmówił ładnie wydanej płyty, winyla tym bardziej.

Czasami warto zadać sobie pytanie, w jaki sposób chcemy się promować? Czy w Waszym przypadku może być wskazane wydanie przemyślanego koncepcyjnie nośnika fizycznego, którym później zachwycicie kluczowe dla Was osoby z branży.

Czy wiesz, że w 2018 roku Polacy wydali 195 mln złotych na płyty? I był to kolejny rok wzrostu? To całkiem spory tort, a Polska jest krajem, w którym, jak już wiemy, sprzedaż ciągle ma się dobrze. Może warto pomyśleć, jak to wykorzystać?

A oto zespoły, które mi zaufały:

Oczywiście pozostaje zawsze pytanie: Jak to sprzedać? Dlatego wraz z Piotrem Mamcarzem z Chodzą Słuchy Records utworzyliśmy sklep on-line CHODZĄ SŁUCHY STORE, aby dać Wam przestrzeń do sprzedaży Waszych płyt!

WIĘCEJ INFORMACJI O DYSTRYBUCJI NOŚNIKÓW FIZYCZNYCH TUTAJ!

Opinie:

Długi czas poszukiwaliśmy sposobu na dystrybucję. Setki godziny spędzonych na przeglądaniu forów i portali społecznościowych zaowocował namierzeniem Pana Winyla. Po kilku rozmowach telefonicznych już wiedzieliśmy, że to bratnia dusza, że jest brakującym elementem naszego pomysłu na wydawanie płyt.

Piotr Mamcarz, Chodzą Słuchy Records

To nasz pierwszy “kontrakt”. Do tej pory sami wydaliśmy płyty, doszliśmy do momentu, w którym nie mięliśmy już na to czasu. Pan Winyl przyszedł nam z pomocą. Mogliśmy pozbyć się tego całego balastu związanego z wydawaniem płyty i zając się tym co nam wychodzi najlepiej, graniem muzyki.

Michał Wójcik, Cinemon

Zgłosiliśmy się do Pana Winyla i znaleźliśmy to czego szukaliśmy, zrozumienie myślenia niezależnego zespołu. Minimum formalność, dużo wolności.

Karol Stolarek, mona polaski

Wybór na Pana Winyla i padł dlatego że lubię ludzi którzy zarażają pasja i pozytywną energią. Jego szacunek do winyla i otwartość dla nowych zespołów tylko mnie utwierdziła że to dobra decyzja współpracy która przyniesie satysfakcję dla obu stron .

Ludwass, LaNinia

PROMO VIDEO

Pan Winyl pomoże Ci wydać Twoją muzykę

KONTAKT

Pan Winyl
e-mail: kontakt@panwinyl.pl
tel.: +48 730145728

JEŚLI POTRZEBUJESZ POMOCY W DYSTRYBUCJI CYFROWEJ ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ:
BE YOUR OWN LABEL!

Share this Page