PAN WINYL POPROWADZI WARSZTATY NA TAK BRZMI MIASTO INKUBATOR 2021 - PAN WINYL

PAN WINYL POPROWADZI WARSZTATY NA TAK BRZMI MIASTO INKUBATOR 2021

Pierwszy raz na Tak Brzmi Miasto trafiłem w 2016 roku. Potem, przyznaję, raz nie byłem, ale tak to zawsze! I gdzie ja bym był gdyby nie ta inicjatywa, nie Ci ludzie! W 2019 roku dostałem się na pierwszy – ekskluzywny – Inkubator, a potem na letni obóz dla artystów i managerów. Bo program właśnie do tych ludzi jest skierowany.

Dziś mam przyjemność zaprosić na Tak Brzmi Miasto Inkubator edycja 2021! Tym razem wezmę w niej udział jako warsztatowiec!

Moje warsztaty będą dotyczyć szeroko pojętej digitalizacji w sztuce muzycznej. Po co komu www, albo blog (pisałem już o tym, tu: STRONA WWW DLA ZESPOŁU: ZBYTEK CZY KONIECZNOŚĆ?), czym jest automatyzacja, czy można ją wykorzystać do budowy własnego muzycznego plemienia? Na te i wiele innych zagadnień porozmawiamy już podczas tej edycji!

Termin zgłoszeń upływa jutro! Zatem śpiesz się i zgłaszaj się tu: FORMULARZ ZGŁOSZRNIA

Więcej informacji:

TAK BRZMI MIASTO: INKUBATOR

ZNAJDŹ SIĘ

w nowej branży muzycznej

Pierwszy i największy program profesjonalizacji artystów muzycznych i menedżerów w Polsce startuje za miesiąc. Pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych kształtujących młodą społeczność muzyczną.

Kraków, Wrocław, Gdańsk i Gdynia oraz Lublin połączyły siły, stając się miastami rozwoju swoich muzyków. TBM Inkubator to w 2021 r. wirtualna przygoda, do której można dołączyć do 17 marca.

ZNAJDŹ SIĘ

Trzecia odsłona programu Tak Brzmi Miasto: Inkubator stawia na muzyka. Nie mydlimy oczu prostym przepisem na sukces. To ciężka praca dla osób, które chcą być z zawodu artystami. Inkubator jest szansą, żeby otrzymać na tej ścieżce wsparcie i narzędzia.

Nowością w Inkubatorze w 2021 r. jest udział skrzydłowych: specjalistów od coachingu artystów i wsparcia przemysłu kultury. Magda Chołyst, Agata Etmanowicz, Michał Faron i Adam Lewartowski pomogą samozarządzającym muzykom określić swoje cele i wybrać odpowiednią ścieżkę pracy.

ZNAJDŹ SIĘ W BRANŻY

Kuratorzy będą ekspercko-branżowym wsparciem uczestników. Podczas swoich wykładów, a później spotkań indywidualnych pokierują ścieżką muzyków, wzbogacając ich o wiedzę z zakresu produkcji, bookingu, eksportu, networkingu, organizacji zespołu i wielu innych. Leszek Biolik, Daga Gregorowicz, Paweł Hordejuk i Bartek Stawiarz – uzupełniający się dream team branży muzycznej, opiekunowie miast.

Nadchodząca odsłona Inkubatora to także eksperckie warsztaty, które pozwolą poszerzyć konkretną wiedzę o samozarządzaniu – o tym, jak być świadomym menedżerem siebie lub swojego zespołu. W programie m.in. komunikacja, budowanie publiczności, muzyczny multitasking i digital.

ZNAJDŹ SIĘ W NOWEJ BRANŻY MUZYCZNEJ

Społeczność Tak Brzmi Miasto może być nową siłą w branży muzycznej. W obliczu tempa, w jakim zmienia się ten przemysł, natłoku narzędzi, digitalizacji i, oczywiście, pandemii, stara szkoła kariery muzycznej przestaje działać. Odkrywamy nowe możliwości, ale – co najważniejsze – robimy to wspólnie. Spotkania społecznościowe pozwalają na swobodną wymianę myśli i doświadczeń, ale też konkretną analizę kondycji branży muzycznej w bliskim otoczeniu czy w Polsce w ogóle. Chcemy wspólnie wypracować nowe metody wzajemnego wsparcia w branży, tworzenia partnerstw i narzędzi dla miast: Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Gdyni oraz Lublina.

Do 17 marca można zgłosić chęć udziału przez takbrzmimiasto.pl/inkubator.

Organizatorami programu są: CK Dworek Białoprądnicki oraz Fundacja Krakowska Scena Muzyczna – reprezentacja Krakowa. Miasta Partnerskie to: Wrocław (Strefa Kultury Wrocław), Gdynia (Muzeum Miasta Gdyni) oraz Gdańsk (Instytut Kultury Miejskiej) i Lublin (Festiwal Wschody).

Social media Tak Brzmi Miasto:

Zapraszsam

Polecane treści:

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: