PAN WINYL PREZENTUJE: KOŃ „PIERWSZY” LP [WIDEO] - PAN WINYL

PAN WINYL PREZENTUJE: KOŃ „PIERWSZY” LP [WIDEO]

Więcej o winylach dowiesz się z „Książki o winylach” mojego autorstwa, która odkrywa najgłębsze tajemnice tego nośnika i analogowego stylu życia! Dla początkujących i zaawansowanych maniaków/maniaczek winyli i muzyki! Książkę kupisz KLIKAJĄC TEN LINK: https://ksiazka.panwinyl.pl/

książka o winylach
książka o winylach

Cześć! Dziś Wam proponuję album zespołu Koń zatytułowany, jakże zaskakująco „Pierwszy”.

Możliwe iż to, że to pierwszy album składu właśnie wpłynęło na jego tytuł. A może coś innego? Z artystami nigdy nic nie wiadomo! Oczywistości przestają być oczywiste, gdy przefiltruje je artystyczny umysł. A na tej płycie artystów nie brakuje! Jednego nawet poznałem osobiście. Sławka Szudrowicza miałem przyjemność poznać kilka lat temu w Krakowie. Podczas nocnych przechadzek po jakimś parczku, trochę o tym co Koń ma w planach udało nam się porozmawiać.

A dziś mam przyjemność zaprezentować to piękne muzycznie i obrazowo wydawnictwo. Cieszę się, że za release odpowiedzialna jest Antena Krzyku, bo to zawsze dobrze rockuje! Choć muzyki rockowej na tej płycie brak (no może tyciu tyciu), to jest to zjawiskowa muzyka. Jak sam Koń, który mówi, powiedział, to jest Acid Blues! Z charakterystyczną gitarą rezofoniczną i mocnym barytonowym saksem (Michał Feleter) . Piękne synthy (Jakub Królikowski) i perkusja do tego (Asia Glubiak) tworzą atmosferę jak na międzyplanetarnej stacji metra! Mam wydanie na czerwono-czarnym splatterze, w okładce gatefold! Płyta dostępna na stronie wydawcy!

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *