PENELOV „TREASURE” [PREMIERA/DOWNLOAD] - PAN WINYL

PENELOV „TREASURE” [PREMIERA/DOWNLOAD]

Penelov to autorski projekt muzyczny aktorki Pauliny Łabudy. Na pewno kojarzycie Paulinę z roli Alicji Motyl. Paulina pracę w serialu „19+” uważa za swój duży sukces. Jest ambitną artystką i dlatego aktorstwo jej nie wystarcza. Na początku września wypuściła singla „Treasure” a do niego piękny teledysk:

OD CZEGO TU ZACZĄĆ?

Widzicie, mam kłopot z pisaniem o muzyce artystów, których poznałem wcześniej niż ich muzykę. Z Pauliną mięliśmy okazję porozmawiać przy okazji jakiś konsultacji. Spotkaliśmy się kiedyś na zoomie i długo rozmawialiśmy o muzyce i karierze muzycznej. Opowiedziała mi jak straciła konto na Instagramie z ponad 100 000 followersów, jaki to był cios. Wiele lat pracy zniknęło w jednej chwili. Ale Paulina się otrząsnęła i działa dalej. Mego mi to imponuje!

Zaczynam zatem od jej osobowości, bo jest to artystka o nieprzeciętnym charakterze, odwadze i determinacji.

PENELOV "TREASURE"
PENELOV „TREASURE”

PENELOV „TREASURE”

Najnowszy singiel „Treasure” Penelov wypuściła na początku września (tak, wiem… ociągałem się z tą premierą). I nie zaskoczyło mnie to, że za większość rzeczy odpowiedzialna jest ona sama! Muzykę wyprodukował dobrze Wam znany Patrick The Pan, ale teledysk to już dzieło Pauliny!

To co troszeczkę mnie smuci, to to, że piosenka jest po angielsku… ale jakoś przebolewuję, bo język wyspiarzy jest mi znany! A tym, którzy języka tegoż nie znają, Penelov mói tak:

Piosenka „Treasure” opowiada o akceptacji bólu i strachu przed odrzuceniem. Mówi o tym,
że trudno nam jest zdobyć się na odwagę i żyć w zgodzie z własnymi wartościami. O tym, że
wyładowujemy skumulowaną złość na sobie lub kierujemy w stronę osób, które mają, to
czego nie mamy, a potrzebujemy najbardziej – miłość do samego siebie.

Penelov

Od kilku tygodni ten numer gości na Pan Winyl’s Playlist na Spotify i słucham go bardzo często. I czy to przypadkiem, czy nie, dużo rozmyślam na temat życia wg. własnych wartości, w zgodzie z nimi. I zauważam, że często nie żyjemy zgodnie z nimi, bo nie wiemy, albo nie umiemy ich nazwać.

Nie wiemy kim jesteśmy, co dla nas jest najważniejsze, dlatego często „kupujemy” obce tożsamości oparte na nie naszych wartościach. Zastanawiam się, czy bohaterka piosenki zmaga się się ze sobą właśnie z tego powodu?

Może powód nie jest tak istotny jak to, że w finale (pięknie zobrazowanym w teledysku), te walczące ze sobą osoby łączą się. Następuje kulminacja i bardzo emocjonalny wokal Penelov, po którym przychodzi ukojenie. Numer jest kapitalnie wyważony, a triphopowe warstwy muzyczne Patricka The Pan’a doskonale uzupełniają wokal i obraz.

PAN WINYL

Dzięki uprzejmości Penelov singiel „Treasure” jest dostępny w naszej strefie DOWNLOAD! Ściągaj i słuchaj legalnie!

PENELOV "TREASURE"
PENELOV „TREASURE” OKŁADKA

[wpdm_package id=’8644′]

UWAGA! Za każde ściągnięcie Penelov dostanie ode mnie 1 WINYL TOKEN wart 4 grosze, to 10 razy więcej niż płaci Spotify za 1 odsłuch.

Sociale Penelov:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polecane treści:

Komentarze: 6

 1. Pan Winyl to potrafi wszystko ładnie ująć w słowa. 😀 Cieszę się, że Penelov i „Treasure” znalazło się wśród innych wpisów na blogu. Czuję radość i wdzięczność. <3

  Wszystkich odwiedzających Pana Winyla zachęcam do czytania tego wpisu, ale także innych, które ratują skołatane serca ludzi świata muzyki 🙂

  peace&love, Penelov.

  1. Hejo Penelov!
   Jak ładnie 😀 Dziękuję! Piękne to jak Twoja muzyka!
   Uściski 🙂
   Pan Winyl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *