PIOTR TRYBUSZ „THE DOOR” – PREMIERA KLIPU - PAN WINYL

PIOTR TRYBUSZ „THE DOOR” – PREMIERA KLIPU

Nie muszę Wam przedstawiać tego artysty z Poznania. Piotr Trybusz wczoraj opublikował nowe wideo do klipu. A dziś premiera na moim blogu:The Door”. To ostatni singiel promujący jego debiutancki album „A Typical Story of an Average Hero„, który wydał własnym nakładem na dwóch płytach winylowych. Album wyszedł w nakładzie 100 sztuk.

W piosence wokalnie udziela się wokalista znakomitego poznańskiego rock składu Cannoball Zbyszko „Zbinx” Tucholka.

A jeśli nie pamiętacie kim jest Piotr Trybusz, to już Wam śpieszę przypomnieć:

Jest dzieckiem lat osiemdziesiątych, pierwszą płytą, która zrobiła na nim wrażenie, był album No Jacket Required Phila Collinsa. Tak dała mu się we znaki, że postanowił sam robić muzykę, a jego debiutancki album jest hołdem złożonym artyście i temu albumowi.

Kariera:

Kariera muzyczna Piotra zaczęła dwanaście lat temu, gdy wraz z zespołem DisQuiet nagrali album The Truth. Jeśli jesteś już po odsłuchu A TYPICAL STORY OF AN AVERAGE HERO, przygotuj się na wstrząs, bo gitara Piotra, zdaje się, orze tu betonowe pole!

Później był zespół Rust, muzyką i logiem nawiązującym do dokonań kanadyjskiej grupy Rush. Ostatecznie, zanim Piotr oddał się solowej karierze wraz zespołem Radio Silence nagrał płytę Deadfall.

Coś między Roxette a arena rockiem. Ma rozmach! Muszę przyznać, że gitarowa i muzyczna fantazja Piotra mnie zadziwia. Album „A Typical Story of an Average Hero” dumnie stoi na mej półce i myślę, że to jeden z tych albumów, które za kilka lat mogą osiągać bardzo wysokie ceny. Z niecierpliwością czekam na kolejne „ekscesy” Piotra!

Polecam

Pan Winyl

Sociale Piotra:

Pozdrawiam

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: