Polecam

Cześć!

Tutaj znajdziesz to co warte uwagi według Pana Winyla.

Od dekady poruszam się na rynku muzycznym w ramach moich przeróżnych działalności. Prowadząc sklep z płytami, on-line i stacjonarny, w Polsce i w UK, wydawnictwo, pomagając podczas tras koncertowych, organizując koncerty, giełdy i inne wydarzenia miałem okazję poznawać i współpracować z fantastycznymi ludźmi. Na tych stronach chciałbym ich uhonorować i podziękować tym samym, za pomoc, za przyjaźń i dobrą współpracę. A także przedstawić ich dokonania, przedsięwzięcia, muzykę, kluby i czym tam jeszcze się zajmują!

SZUKAJ PŁYT I WYDARZEŃ Z CERTYFIKATEM JAKOŚCI:

PAN WINYL POLECA

Dla artystów, to:

Jeśli potrzebujecie wiedzieć, jaki zespół zaprosić na koncert, do jakiego venue się zgłosić, żeby być dobrze zaopiekowanym podczas trasy, na jakich wydarzeniach będąc, nie stracicie czasu na oglądanie “promocyjnych występów akwizytorów” to na stronach na tych stronach, na pewno takie informacje znajdziecie.

Dla melomanów, to:

Bez wątpienia kopalnia nowych, dobrych zespołów z naszego podwórka. Nie rzadko znajdziecie tutaj zespoły z małych miasteczek, albo nawet wsi, ale też i z dużych miast, kapele niszowe, prezentujące bardzo wysoki poziom artystyczny i merytoryczny.

ZESPOŁY
WYDARZENIA
MIEJSCÓWKI
STRONY

Pozdrawiam

Pan Winyl

Share this Page