Przemka poznałem podczas pierwszej edycji Tak Brzmi Miasto Inkubator w Poznaniu. Nie miałem pojęcia, o tym co robi, ale z czasem jak się dowiadywałem, co raz bardziej mi imponował. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie zdobyte grając już od kilku dobrych lat z zespołem Bleeding Moses. Ten ośmioosobowy skład urzekł mnie swoimi wydawnictwami i koncertem podczas Spring Break 2019 w Poznaniu.

Blog proróby.pl przeznaczony jest dla muzyków, nie tylko tych początkujących, bo myślę, że nigdy się nie wie wszystkiego, ale też tych doświadczonych.

Przemysła Barski : Bleeding Moses – bas

Myślę, że nie bez znaczenia jest doświadczenie Przemka w IT, jego znajomość mechanizmów działających w sferze internetowej świetnie przekłada się na rozumienie nowych realiów dla zespołów. Myślę, że jeśli blockchainy w końcu zaczną być wszechobecne w każdej dziedzinie, to z pewnością się będę udawał na bloga proproby.pl aby zasięgnąć informacji od Przemka.

Przemek o sobie pisze tak:

Jestem pasjonatem muzyki, konstruktorem efektów gitarowych oraz basistą i wokalistą w zespole Bleeding Moses. Nie wiem kiedy i jak to się stało, ale odkryłem, że po 7 latach spędzonych w tej grupie mam naprawdę dużo do powiedzenia na temat szeroko pojętej pracy w zespole. Różnorodność zagadnień, którymi miałem okazję się w tym czasie zajmować, do tej pory nie mieści mi się w głowie.
Chciałbym podzielić się z Tobą wypracowanymi przeze mnie metodami i sposobem myślenia o graniu. Nie jestem żadnym wielkim autorytetem, ale wiem, że mój punkt widzenia może mieć ogromną wartość dla każdego muzyka.

KONTAKT:

Linked In

Polecam

Pan Winyl