Ania Sama to pseudonim krakowianki Anny Maciejczyk. Po przesłuchaniu jej debiutanckiego singla Pestka, czy Krok po kroczku ciężko uwierzyć, że jest amatorką. Jak sama o sobie pisze: jest dziewczyną, która bardzo chciała śpiewać i stworzyła siebie w muzyce od zera. Innymi słowy Ania zrób to Sama!

SINGIEL PESTKA

Teledysk i piosenka Pestka spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Pozytywnie o niej wypowiedziała się na przykład: Natalia Niemen, Gabriel Felszar i Gabi Drzewiecka. Za obraz odpowiada Olga Czyżykiewicz.

Tym bardziej godny podziwu jest jej progres, ponieważ pierwsze kroki w muzyce stawiała zaledwie 4 lata temu. Po raz pierwszy pojawiała się na deskach teatru Variete biorąc udział w spektaklu charytatywnym.

Dla mnie Ania Sama, to przykład na to, że można tworzyć muzykę i budować karierę krok po kroku. Świetnie nam się współpracuje, jest nie tylko świetną wokalistką i autorką tekstów, ale też ma zmysł przedsiębiorczy. Podziwiam ja za to, że potrafi słuchać, uczyć się i wdrażać, to co jest na daną chwilę potrzebna. Jej charakter i osobowość są kompatybilne, wierzę, że Ania Sama odniesie sukces. Na pewno nie będzie w tym sama. Kibicuję Ani i gratuluję jej świetnego startu!

Pan Winyl
Ania Sama
Ania Sama

ANIA SAMA, DZIEWCZYNA KTÓRA CHCIAŁA ŚPIEWAĆ

To, że nie ma żadnego muzycznego wykształcenia, nie zatrzymało Ani. Wizja skończenia życia w korpo, z korpo sformatowanymi marzeniami, przerażała ją. Dlatego postanowiła w życiu zawalczyć o siebie i swoją duszę. Ponad wszystko postanowiła zrealizować to co jej w duszy gra.

Trudne początki nie zniechęcały jej, nawet jak dwa razy odpadła z castingu do musicalu, to nie poddała się, zrobiła, coś co mogła: poszła na lekcje emisji głosu. Jej proaktywna natura ujawnia się też w jej social mediach (lini u dołu strony). Bardzo często prowadzi live’y, w których często zadaje ważne pytania swoim fanom.

Ania Sama jest bardzo wrażliwą artystką, warto przysłuchać się jej tekstom. Są proste, ale głębokie. Delikatne i zarazem złożone z mocnych zdań. Nie mam wątpliwości, że to co prezentuje na scenie i w swojej autorskiej twórczości jest mocno zintegrowane z nią samą. Może dlatego Ania Sama?

Nowe nagrania:

SOCIAL MEDIA:

Polecam

Pan Winyl

Powiązane artykuły: