Bleeding Moses zaczęło się od miłości. Orzeźwiającej miłości jaką jest przyjaźń. Oczyszczającej miłości ukrytej w dzieleniu się, bo muzyka jest dzieleniem się. Zapierającej dech w piersiach miłości romantycznej. Ale też skrzywionej, nieszczęśliwej miłości, która sieje strach i zniszczenie. Bleeding Moses jest miłością i niesie miłość. Ich muzyka to pigeon rock. Od pierwszego dema nagranego na starym komputerze z kineskopowym monitorem, przez głęboko melancholijny debiut wyprodukowany przez Marko Shwartza, po intensywny i teatralny, najnowszy album Coconut pigeon rock.

Fundamentem zespołu jest kreatywny duet – RKH, człowiek melodii i słowa, oraz Tomasz Barski, nieprzewidywalny kompozytor i producent. Bleeding Moses najbardziej znany jest z mocnych, niepokojących teledysków, między innymi Hello D, nominowanego do nagrody Ars Independent Festival, i Good Coconut, podwójnie nominowanego do nagrody Yach Film Festival.

Bleeding Moses – Good Coconut
Bleeding Moses – A Man From A Train
Bleeding Moses – Hello D

Linki:
FB:
https://www.facebook.com/bleedingmoses/
Insta:
https://www.instagram.com/bleedingmoses/

OD PANA WINYLA:

Jeśli potrzebujesz złapać muzyczny oddech, mentalnie przenieść się w krainę, gdzie uczucia są prawdziwe i szanowane, to koniecznie zapoznaj się z Bleeding Moses.

Pan Winyl

Polecam

Pan Winyl