Box Anima

BIO

  • Istniejemy od 4 lat, ale wracamy po przerwie 2 letniej, obecnie kończymy w studio materiał na naszą Epkę, na której teksty ułożą się w bardzo osobistą historię.
  • Tworzymy progresywnie rockowo, a w naszej muzyce można usłyszeć brzmienie maksymalnie wysycające akustyczne granie oraz inspiracje art- i folk-rockiem, trip-hopem i math/prog metalem.
  • Pracujemy w Psychosound studio z Szymonem Piotrowskim i planujemy premierę epki na początek roku 2020, a po niej trasę koncertową na wiosnę 2020.
  • Nasze instrumentarium to: wiolonczela, gitara, cajon + wokal.
  • Muzykę tworzymy razem, Natalia pisze teksty.
  • Można nas znaleźć na bandcampie, fb, insta i yt.

Na marginesie:

Zespół założyła Natalia. Wiktora spotkała w zespole Duch (ktoś może pamiętać ducha, bo zagraliśmy 200 koncertów w 4 lata), Tomek objawił się jej któregoś razu jako Phil Collins ? (gra też na perkusji i śpiewa) i postanowiliśmy zacząć razem grać.

w 2015, właściwie zaraz po stworzeniu zespołu, zdobyliśmy I miejsce na festiwalu In Memoriam w Tczewie, poświęconym twórczości Grzegorza Ciechowskiego.

VIDEO

Najbliższe koncerty

Box Anima

12.09 Dworzec Zakopane
24.09 Strefa Kraków
26.10 Koliba na Łapsowej Polanie
23.11 Teatr Barakah Kraków

Namena Lala

20.09 BOTO Sopot
3.10 Gwarek Kraków

Poznałem Natalię i jej muzykę zupełnie nie dawno. Każdy utwór jaki miałem przyjemność posłuchać, sprawił, że miałem ciary 😀 Muzyka rozsadza emocje, teksty plus wokal Natalii zabierają w jej osobistą podróż, nie da się słuchać tego, obojętnie. Gdy słyszę muzykę Box Anima, odkładam, cokolwiek robię, i słucham, wsłuchuję się. Polecam!

Pan Winyl

Share this Page