Error Theory

Error Theory to niepowtarzalna mieszanka bogatej elektroniki przepływającej przez wszystkie odcienie mroku. Dźwięki Error Theory przekraczają wszelkie bariery dotykając niezliczonych stylów tworząc nieszablonowe kompozycje, które potrafią być stonowane, hipnotyzujące i melodyjne, a zarazem ekspresyjne, dynamiczne i ostre.

FORBIDDEN MUSE – LIVE SESSION:

ARTYKUŁ POWIĄZANY:

Po wydaniu bardzo dobrze przyjętego przez fanów jak i krytyków debiutanckiego singla “Forbidden Muse” duo tym razem pokaże swoją mroczniejszą część przedstawioną w nadchodzącym drugim singlu pod tytułem “Dragging Corpses”.

Gościnnie w utworze zaśpiewał Bartosz Kossowicz (Quidam, Collage), a na basie zagrał utalentowany Samuel G. Mpungu znany ze współpracy z Limp Bizkit, Method Man czy Mattafix. Za produkcję „Forbidden Muse” odpowiada włoski producent muzyczny Enrico Dell’Aversana, który ukierunkował kompozycję w stronę elektronicznej ballady, której melodia pozostanie w głowie do zachodu słońca.
Za ostateczne szlify odpowiada niezastąpiony Robert Szydło z Mikromusic.

Error Theory Dragging Corpses

Obecnie trwają końcowe prace nad teledyskiem do drugiego singla „Dragging Corpses„, który ukazuje drugie oblicze zespołu – bardziej gitarowe, ekspresyjne i mroczne. Trailerem teledysku jest pierwsze z trzech obrazów, który wprowadza w klimat całej historii. 
Do obejrzenia tutaj:  

Error Theory
Dragging Corpses

Facebook
Instagram

Polecam

Pan Winyl