KLAUDIA DALIVA występowała do niedawna pod pseudonimem KHRA DALIVA.

Jest pół krwi Polką, a pół krwi Filipinką. Pochodzi z Gdańska. Mogliście ją spotkać na ulicach wielu polskich miast, a także zobaczyć w programie Śpiewajmy razem. All Together Now na Polsacie. Do programu dostała się dzięki nagraniu, które zrobiła na szybko na telefonie.

KLAUDIA DALIVA AKA KHRA DALIVA
KLAUDIA DALIVA AKA KHRA DALIVA

Ma za sobą wiele koncertów, nie tylko na ulicach miast, w klubach i… klatkach schodowych. Klaudia jest muzykiem ulicznym od czternastego roku życia.

Przełomowy dla Klaudii stał się utwór Mistakes od początku do końca nagrany na telefonie (jak widać, artystka nie ogląda się na to czego nie ma, robi tym co ma, w miejscu, w którym jest). Utwór ten wylądował w radiowej Czwórce i otworzył jej drzwi do festiwalu Soundrive. W tym roku, z powodu epidemii, zgrała na tym festiwalu ze swojego domu.

Kreatywny i niespokojny duch Klaudii, nie pozwala usiedzieć jej na miejscu. Łapie pomysły z powietrza, inspiracje z oparów kawy i natychmiast je wdraża. Oporna materia rzeczywistości topi się w pobliżu miłości, która bucha z jej serca. Dla niej słowa, które nie zamieniają się w czyny, to puste skorupki. Gdy jakiś czas temu rozmawialiśmy o zrobieniu festiwalu, tylko dwa tygodnie zajęło jej, powołanie do życia Hope Fest. Festiwal, który zebrał fundusze na ratowanie zwierzaków w Australii. Klaudia ma niesamowity dar przyciągania ludzi. Wracając z naszego spotkana w Warszawie, w pociągu do Gdańska, spotkała Gretę Thunberg, to był moment, w którym z nieba dostała sygnał, potwierdzający, że Hope Fest ma sens. Przebywanie w jej towarzystwie jest uskrzydlające.

Pan Winyl

Klaudia Dalvia

zajmuje się nie tylko muzyką, właśnie kończy pracę magisterską na temat nowoczesnego marketingu w przemyśle muzycznym. To dość specyficzny moment, na pisanie takiej pracy, z racji tego, że przemysł muzyczny praktycznie przestał istnieć. Przynajmniej w tej formie jaką do tej pory znaliśmy. Nie poddała się i kontynuuje badania, robi wywiady i nie ustaje w poszukiwaniu odpowiedzi, jak ten nowy marketing powinien wyglądać.

W 4 kwietnia 2020 roku publikuje swój debiutancki singiel Wiosna. W pracę nad singlem zaangażowali się Tymon Tymański (muzyka, produkcja), Marcin Gałązka (mix&master) oraz Gracjan Kalandyk (instrumenty i produkcja).

ABY WESPRZEĆ KLAUDIĘ MOŻESZ NABYĆ SINGLA W FORMACIE MP3 W NASZYM SKLEPIE WWW.CHODZASLUCHY.COM ! KLIKNIJ TU!

Social Media i Strona Klaudii Dalivy:

Management: Pan Winyl
e-mail: kontakt@pixelsonfire.dev
mob.: 0048 730 145 728

Polecam:

Pan Winyl

Powiązani artyści: