Milomi mieszka i tworzy w Warszawie. Od wczesnego dziecięctwa pobierała nauki muzyczne. Ale dopiero w 2016 roku formuje swoją pierwszą muzyczną trupę pod nazwą Tekstura. W 2017 dołączyła do Teatru Naprzeciwko. We wrześniu tego samego roku, tworzy swój własny spektakl Rzecz o miłości, czyli wieczorek bardzo poetycki. Napisała scenariusz oraz go wyreżyserowała.

MILOMI czyli Milena Puszczak

Jak widać Milomi żadnej pracy artystycznej się nie boi. W poprzednich latach pobierała naukę w Studiu Wokalnym im. Jerzego Wasowskiego, oraz odbyła roczny kurs aktorski prowadzony przez kadrę Szkoły Aktorskiej Machulskich.

Rok 2019 to czas, w którym na świecie pojawiła się Milomi. Artystka nawiązała współpracę z multiinstrumentalistą Tomkiem „Ragaboy’em” Osieckim. Tomek miał już wtedy na swoim koncie współpracę z Melą Koteluk, Sorry Boys, Pablopavo czy T.Love.

Przy projekcie współpracuję także z aranżerką i kompozytorką Angeliką Irauth oraz duetem smyczkowym składającym się z Karoliny Drewnik (wiolonczela) i Lucyna Strzemecka (skrzypce).

Ja to mam naprawdę szczęście. Milomi ze swoim projektem wparowała do mojego życia kilka miesięcy temu. Nie spodziewałem się tego, co przyniosła do mojego życia jej osoba i jej muzyka. Czy to zasługa szerokiej edukacji, czy bogatego wnętrza artystki. Dźwięki mieszają się z obrazami, że nazwałbym je dźwiękokształtami. Słuchając piosenek artystki, mam wrażenie, że podróżuję, słowa zabierają w podróż, muzyka po porstu jest tak gęsta, że prawie się skrapla pod sufitem. W recenzji Wicej napisałem tak: Paryżanka, z teksańskimi korzeniami. To mniej więcej pokazuje, jej geomuzyczny rozmach. Polecam

Pan Winyl

Do tej pory światło dzienne ujrzały trzy single Nic, W stronę Mokotowa, oraz najnowszy Więcej. Wszystkie zapowiadają album Mogę. Prace nad albumem trwają.

Polecam

Pan Winyl

Sociale artystki:

PODOBNI ARTYŚCI: