Sławek Krzanowski to zaskakujący człowiek i artysta. Swoimi piosenkami zaprasza do znajomości. Interesują go te sprawy, które łączą go z innymi ludźmi. Ponieważ jest właśnie takim człowiekiem, dlatego zostałem jego fanem… a poza tym, tworzy kapitalną muzykę.

SŁAWEK KRZANOWSKI
SŁAWEK KRZANOWSKI

Jego pierwszy singiel Do połowy znalazł się na pierwszym miejscu w podsumowaniu grudniowej (2019) audycji Będzie Głośno na antenie Czwórki.

Sławek jest wokalistą, gitarzystą, twórcą muzyki i słów, ponad to produkcyjnie wspiera go Rafał Hilbrycht.

Sławek Krzanowski – Do połowy

Artysta dopiero zaczyna swoją muzyczną przygodę. Trafił mu się ekstremalnie trudny czas na debiut. W tym roku planował wydać płytę. Jego plany, jak wielu z nas, pokrzyżował kryzys.

To co mi się podoba w postawie artystycznej Sławka Krzanowskiego, to to, że się nie poddał. Imponuje mi odwaga z jaką wkracza na swoją artystyczną ścieżkę, w czasie wyzwań, wobec jakich stoimy. Jego pragnienie niesienia ludziom pięknych, szczerych i prawdziwych piosenek jest dla mnie godne podziwu. Szczerość jego intencji i prawdziwość słów da się łatwo zweryfikować słuchając piosenek Do połowy i Wiosna. Polecam

Pan Winyl

20 kwietnia 2020 to dzień premiery singla Wiosna. Tak sam pisze o tym utworze: to piosenka o ciągłym poszukiwaniu wiosny w nas samych, codziennym pokonywaniu naszych słabości. Już niedługo będziecie mogli posłuchać tego utworu na wszystkich platformach streamingowych.

SŁAWEK KRZANOWSKI Wiosna 20 kwietnia 2020
SŁAWEK KRZANOWSKI Wiosna 20 kwietnia 2020

Sławek obecnie występuje solo, swoje gitarowe granie wspiera komputerem i syntezatorem. Muzyka i słowa tworzą niebanalne kompozycje. Chwytliwe refreny wcale nie deprecjonują ważkości tematów jakie porusza. Moim zdaniem jest to świetny materiał na przeboje, które zapadają w pamięć na długo.

Podobnie jak Rojek czy Kortez, Sławek ceni sobie szczerość, profesjonalizm, a zarazem skromność. Innymi słowy bycie sobą, naturalność i ochronę prywatności.

Polecam

Pan Winyl

Sociale Sławka:

Powiązani artyści: