Tomasz Soin

Projekt SOIN pochodzi od nazwiska jego założyciela Tomka Soina. Tomek do niedawna był związany z performatywnym projektem Way Out. Jakiś czas temu postanowił tworzyć autorską muzykę pod własnym nazwiskiem. Efekty swojej pracy zawarł w EPce HALO (premiera 20/02/2020), na której znalazło się pięć utworów. EPkę zapowiada singiel o tym samym tytule:

SOIN HALO

SOIN to nie tylko multiinstrumentalista, ale też producent muzyczny. W jego muzyce da się usłyszeć inspiracje z różnych, często odległych od siebie gatunków, które w towarzystwie mocnych gitar i elektroniki tworzą unikatową i spójną całość.. W tekstach nie boi się podróżować do wnętrza człowieka. Do własnego wnętrza. Ale możecie być spokojnie, SOIN nie wylewa pomyj na słuchaczach. Bada serce i wyciąga z niego to co dobre, nawet jeśli trudne.

Spotkałem SOINa kilka lat temu podczas SlotArt Festiwal, gdy występował z projektem Way Out. Od razu wiedziałem, że to człowiek głęboki, myślący i przeżywający. Na EPce Halo znajdziecie na to dowód. Dodajcie do tego fantastyczny muzyczny mix rockowo elektroniczny i otrzymacie poruszające, przebojowe pięć kawałków. Mega polecam

Pan Winyl

Zespół tworzą Tomek i Kamila Bujalska, którą możecie znać z roli Kaśki w serialu Echo Serca. Ostatnio zagrała rolę Violi Lewandowskiej w filmie Władcy Przygód. Stąd do Oblivio.

Czytaj artykuł: SOIN MÓWI HALO DO ŚWIATA