SZUM & FYKES

SZUM & FYKES EP TAKE
Premiera 30 marca 2020

SZUM & FYKES to duet wokalno-producencki, który swobodnie porusza się w tanecznych rejonach elektroniki. Łączy zarówno elementy techno, house i acid z łamanymi formami szeroko pojętego breakbeatu. Jeśli szukasz dobrego podkładu pod remont chaty, to możesz spokojnie zapodać sobie tę muzyczkę. Nie mam pojęcia, czy skończysz remont, ale na pewno odwiedzisz z nimi inne galaktyki.

Mariusz Szuplewski i Krzysztof Fajks

Mariusz Szuplewski i Krzysztof Fajks działają na scenie elektronicznej od kilkunastu lat. Współtworzyli takie projekty jak: AXMusique, Pink Bazooka, RDKillers, Primitivo, Bauagan i wiele innych. Budowali wydawnictwa dla Brennnessel Rec. (label Kamp!), Karrot Komando czy PinkKong Rec.
Mieli okazję występować na największych festiwalach w Polsce: Open’er, Audioriver, Selektor, Malta, Summer Of Music, Interference, CocArt.

Szum & Fykes

Dzięki połączonym siłom, od jesieni 2019 SZUM & FYKES ruszają z produkcją oraz występami live by móc zaprezentować się na rodzimej scenie muzycznej. Obecnie przygotowują wydanie EP “BERAVE”, a pierwszy singiel o tej samej nazwie ujrzał właśnie światło dzienne i trafił na playlistę Czwórki PR.

Okładka EP Berave

A już w sieci śmiga ten oto kawałek Berave, który osobiście polubiłem bardzo. Nie znam się na technikaliach robienia muzyki, ale znam się na filingu! Filing w angielskim języku ma dwa znaczenia: uczucie i nadzienie. Nie da się nie spostrzec, że muzyka zrobiona jest z uczuciem, wyczuciem jak i z solidnym nadzieniem. W tym przypadku w nadzieniu ukryło się trochę pinezek, gwoździ i drutu kolczastego, ale karmelowy syrop jakim to jest polane, łagodzi wszelkie podrażnienia. Mega Polecam!

Pan Winyl
Szum & Fykes Berave

Kolejna EP na wiosnę 2020 a full LP na winylu około maja 2020!

SOCIAL MEDIA:

Polecam

PAN WINYL

Share this Page