The Party Is Over to pochodzący z Katowic duet. Daria i Michał połączyli muzyczne siły w 2016 roku. Wcześniej odnosili sukcesy w solowych projektach. Michał zdobywał skaliste szczyty rocka, a Daria uduchowiała się w kręgach soul i jazzu.

The Party Is Over : Daria i Michał

Pan Winyl Poleca:

Znając ich historie muzyczne, nie spodziewałbym się, tego czymduet się stał: dynamicznym grającym kosmiczną electro muzykę. Ich utwory potrafią być szalone tak jak Chaos czy Hydra, a zarazem przepełnione liryzmem. To co mnie urzeka, to żywe wstawki gitary, solówki Michała, element root rockowy w całym tym elektronicznym budyniu. Polecam

Pan Winyl

KUP PŁYTĘ PLUTON STAJE SIĘ PLANETĄ W PRZEDSPRZEDAŻY W LEPSZEJ CENIE + 2 VLEPY, ALBO DAJ SIĘ SKUSIĆ NA JEDEN Z MEGA CZADOWYCH KOSMICZNYCH FANOWSKICH ZESTAWÓW!

Duet ma na swoim koncie album Stolen Symphonies. Płyta ukazała się w ramach projektu Dzielnica Brzmi Dobrze oraz Katowice – Kreatywne Miasto Muzyki UNESCO. W roku 2020 duet wypuszcza nowy materiał pod tajemniczym tytułem, którego jeszcze nie znamy – będą to dwie EPki, pierwsza ukaże się na wiosnę a druga na jesień.

The Party is Over Stolen Symphonies album

Mocną stroną duetu są występny na żywo. Ich koncerty to prawie seanse, dużo więcej niż występ. Jak mówi dziennikarz Radia Opole:

TPIO stanowią kwintesencje duetu muzycznego. Osobliwe brzmienie grupy byłoby po prostu niemożliwe w innej konfiguracji. Proponują muzykę, która trudno porównać do twórczości innych zespołów i która uwodzi niepokojącym klimatem

Tomasz Wojtyłko

Zresztą sprawdźcie sami:

Zespół cechuje widoczne zaangażowanie w to co robią. I Daria i Michał, są osobami, z którymi definitywnie warto pracować. Są profesjonalni w każdym calu, ale nie tracą przy tym luzu i dystansu. Mają świetne poczucie humoru, co na pewno pomaga we realizowaniu wspólnych projektów. Duet ma konkretną wizję i pomysł na swoją twórczość.

The Party is OVer EP

TPIO, to zespół prawdziwie godny polecenia, ponieważ to co robią i jak robią gwarantuje najwyższą jakość. Czy chcesz ich zaprosić na koncert, czy chcesz pójść na ich koncert, na pewno będziesz zadowolony i dotknięty.

VIDEO:

SOCIALE

Polecam

Pan Winyl

Powiązani artyści:


Artykuły o zespole na blogu: