"PRZEPIS NA BROŃ" NOWY SINGIEL DRUIDES - PAN WINYL

"PRZEPIS NA BROŃ" NOWY SINGIEL DRUIDES

Dziś w świat wyruszył Przepis na Broń nowy singiel Druides. Jest to przedostatni utwór na płycie. Album Prius składa się z 9 hiciorskich, alternrockowych numerów, w tym jednego instrumentalnego.

Piosenka Przepis na Broń to utwór, który niesie w sobie bardzo wiele emocji. Jako facet po czterdziestce, czyli z korzeniami młodości sięgającymi lat 90-tych zakochałem się w tym utworze. Dotyka, według mnie, bardzo ważnego tematu: straconych szans.

Zastanawialiście się kiedy, a co by było, gdyby…? No właśnie o tym jest ten utwór. Ale do czego ta broń? Co nią jest? Myślę, że odpowiedź przychodzi z ostatnim wersem piosenki: Trzeba się starać i bardzo chcieć…

Ten singiel, po pierwsze, jest świetnie wyprodukowany, o co zadbał Wojtek Rozmarynowicz i Hear Studio z Warszawy. Po drugie, ma kapitalny tekst, po trzecie zmikosowało się tu kilka fajnych wątków, ciężkie gitary, kojąca wiolonczela i skandowany finał, prawie rapowy.

Zespół Druides promuje nowy singiel Przepis Na Broń
Zespół Druides w składzie (Wojtek, Lisu i Cieśla – od lewej)

Przepis na broń pochodzi z albumu Prius. Album powstawał w latach 2014-2019 podczas kilku sesji nagraniowych w Hear Studio w Warszawie. Masteringu dokonał Piotr Laczek. Płyta ukazała się w wersji cyfrowej i winylowej w grudniu 2019 roku. Wydawcą jest BE YOUR OWN LABEL a oficjalnym dystrybutorem chodzasluchy.com, internetowy sklep wspierający niezależnych artystów, jako jedyny w Polsce oferujący program WSZYSCY ZADOWOLENI, pozwalający zarabiać artystom na ich płytach.

W W najbliższą sobotę 11/01/2020 w Hear Studio w Warszawie przy ulicy Prymasa Tysiąclecia 62 o godzinie 19.30 odbędzie się premierowy odsłuch albumu z płyty winylowej, na który serdecznie zapraszam, przewidziany jest poczęstunek oraz będzie możliwość zakupu płyty i otrzymania autografów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *