RABBIT ON THE MOON „ORGANIC ULTRA REALITY” – SINGIEL I WIDEO [PREMIERA] - PAN WINYL

RABBIT ON THE MOON „ORGANIC ULTRA REALITY” – SINGIEL I WIDEO [PREMIERA]

Są tacy, którzy narzekają i marudzą, mówią, że nic się nie zmieni, że już za późno. Rabbit on the Moon do nich nie należy, nie należy też do hura optymistów „będzie dobrze”. „Organic Ultra Reality” to nie tylko przypomnienie, że już jest źle. To wszyscy wiemy! Ten numer i teledysk są punktem podjęcia decyzji! Ale obejrzyjcie ten teledysk, to jest majstersztyk! To warto zgłosić na jakiś konkurs, albo na policję (jak sugeruje Daria).

Rabbit on the Moon i Princess Ana takie decyzje podjęli w swoim życiu już dawno. Ich wspólne dzieło plus Łukasz Wasiak stworzyli dzieło, które nie służy tylko do oglądania, ono jest do patrzenia przez nie! Do zrobienia sobie z tego kawałka lunetki czy szkła powiększającego, aby przyjrzeć się naszemu własnemu modelowi życia.

RABBIT ON THE MOON "ORGANIC ULTRA REALITY"
Rabbit & Pan Winyl (Katowice 24/08/2020)

Szanuję mocno Rabbit on the Moon, za to, że umie zachęcać, własnym przykładem do lepszego życia, opartego na współczuciu i relacji z naturą, z naszym domem jakim jest ziemia. Czuję się zachęcony do dalszego w życiu podejmowania decyzji opartych na tym co dobre, nie tylko dla mnie, ale też dla środowiska, w którym żyję. Tutaj spotyka się muzyka i ekologia w sposób niespotykany.

Muzycznie mamy tutaj piękny IDMowy twór z wokalem pik’a. Pulsujące serce (a jakże by inaczej) w kosmicznej przestrzeni dźwięków. Nie brakuje parkietowych hooków, które na bank będą wstrząsać ciałami na parkiecie. To jest numer, który jest trochę smutny, jest trochę groźny… ale jest przede wszystkim życiodajny. Mega polecam!

Pan Winyl
RABBIT ON THE MOON "ORGANIC ULTRA REALITY"
Rabbit Moon

Singiel zapowiada album „Muzyka Endemiczna„, która ukaże się 17/11. Na pewno będę Was informował o tym, bo płyta posiada znak jakości „Pan Winyl Poleca”, tak samo jak singiel „Organic Ultra Reality„!

Rabbit on the Moon, jest artystą korzystającym z usług Be Your Own Label.

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane treści:

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: