RADIO KAPITAŁ: KAWA Z PANEM WINYLEM: #21 STREAMING-CD-WINYL #1 [AUDYCJA W RADIO KAPITAŁ] - PAN WINYL

RADIO KAPITAŁ: KAWA Z PANEM WINYLEM: #21 STREAMING-CD-WINYL #1 [AUDYCJA W RADIO KAPITAŁ]

Dziś w Radio Kapitał, jak co czwartek o 9.00, poprowadziłem już 21 audycję z cyklu „Kawa z Panem Winylem„. Dziś odcinek wyjątkowy. Po pierwsze zmieniłem podtytuł audycji. Czyli już nie „Co w winylach piszczy?” bo odstawał on sporo od rzeczywistości, ponieważ więcej czasu poświęcałem singlowym nowościom z Polski i ze świata, najczęściej w formie digitalowej. A tylko niewielką część -znak czasu – poświęcałem płytom winylowym.

Jako, że moją misją jest promowanie i wspieranie polskich artystów niezależnych (i artystów niezależnych w ogóle) część winylową, motywowaną przeto moją ksywką Pan Winyl, musiałem znacznie uszczuplić. Co za tym idzie, aby nie wprowadzać nikogo w błąd, zmieniłem też tytuł na „Streaming-CD-Winyl”, tak po prostu. Wymieniam kolejne formaty nie ze względu na ważność, bo żaden format nie dorówna winylowi, ale ze względu na kolejność prezentacji w programie.

Posłuchaj całej audycji:

Temat: Przyszłość!

Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy również pod tym względem, że postanowiłem nagle, spontanicznie zmienić temat audycji. I wybrałem „Przyszłość”. Zainspirowany tematem konferencji Tak Brzmi Miasto.

Więcej o wydarzeniu tutaj!

W programie wykorzystałem muzykę zespołów, które po konferencyjnym dniu, pełnym rozmów, wymiany opinii i doświadczeń umilają nam życie grając i śpiewając swoją piękną, autorską muzykę!

Koncerty za free możecie oglądać na YT Tak Brzmi Miasto!

Wczoraj zagrali Box Anima i Hai, zapis koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Moją płytą miesiąca w audycji jest „Echokosmos” Part Of The Kitchen. I z tej płyty poleciał utwór tytułowy:

Rozkład jazdy konferencyjnych koncertów znajdziecie tutaj!

Potem zagrałem utwory Funkasanki, Asia Nawojska, Iggy Not Pop oraz Atlantyda La5er.

Przez ten kawałek Iggiego audycja nabrała fajnego waloru! Zwracam uwagę 😀

Jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w konferencji! A szczególnie w panelu, w którym biorę udział, na temat: „Jak debiutować w 2021 roku?”

Tak Brzmi Miasto Konferencja 2020

Pozdrawiam

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *