RADIO KAPITAŁ: KAWA Z PANEM WINYLEM: #24 STREAMING, CD, WINYL#4 [AUDYCJA W RADIO KAPITAŁ] - PAN WINYL

RADIO KAPITAŁ: KAWA Z PANEM WINYLEM: #24 STREAMING, CD, WINYL#4 [AUDYCJA W RADIO KAPITAŁ]

Od jakiegoś czasu w Radio Kapitał prowadzę audycję dotyczącą muzyki niezależnej „Kawa z Panem Winylem„. Muzyka trafia do mnie z różnych źródeł. Te najciekawsze moim zdaniem piosenki trafiają do audycji. Najczęściej piosenki zagraniczne przylatują do mnie Internetem przez submithub.com platformę społecznościową dla artystów, managerów i promotorów. Niektórzy artyści piszą do mnie osobiście, a jeszcze inni trafiają zwykłą pocztą na płytach CD czy winylach. Z racji tego postanowiłem zmienić nazwę mojej audycji z „Co w winylach piszczy?” na „Streaming, CD, Winyl”.

Dzisiaj w audycji bohaterkami były płyty: CD Marta Zalewska i jej debiutancki album wydany nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Album wygrał program Czwórki „Będzie Głośniej”. Płyta bardzo zgrabnie wydana i z książeczką, a ja mam egzemplarz, który mi Marta pomazała. A z winyla zagrałem Khruangbin „Mordechai”! Trio z Texasu, grające coś na kształt funku, soulu z domieszkami thai rocka. Sami mówią, że hołdują spuściźnie irańskiego rockowego grania. Tak czy siak, album słucha się świetnie i pięknie jest wydany!

A poza tym, zgrałem artystów, których znacie już z bloga! Polaczka, Yokophono, Nathaniel Paul, Danon Hill i Rare Monk, sprawdźcie to klikając w ten link!

Zapraszam Was co tydzień na www.radiokapital.pl do słuchania audycji, cieszenia się kawką i muzyką! Staram się nawet być czasami zabawny!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Polecane treści:

https://panwinyl.pl/2020/12/12/nowosci-ze-swiata-3/
https://panwinyl.pl/2020/12/10/irving-azoff-rock-n-roll-of-fame-2020-przekaz-dla-mlodych-artystow-i-managerow/

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *