RASONE – „BOOMBAP LOVERS 90’S CYPHER VOL.1” – HIP HOP W SERCU CAŁE ŻYCIE [WINYL] - PAN WINYL

RASONE – „BOOMBAP LOVERS 90’S CYPHER VOL.1” – HIP HOP W SERCU CAŁE ŻYCIE [WINYL]

Jak stoicie z wiedzą o hip hopie? U mnie nie najlepiej, ale uwierzcie staram się. Mam też to szczęście, że niektórych ziomków udało mi się poznać i dzięki temu mogę śmiało ich tu przedstawiać i rekomendować. Ras One jest jednym z nich. Pochodzi z Kielc -tak, to tam się wszystko zaczęło – i niebawem na winylu ukaże się „BoomBap Lovers 90’s Cypher VOL.1”

Ten projekt to hołd dla hip hopu z lat 90-tych, tego prawdziwego hip hopu, bo trueschoolowego. Nie, żeby ten co teraz jest, nie był hip hopem, ale jak się urodziło przed latami 80-tymi, to wiadomo, że inaczej się na to patrzy.

Dla mnie to mega robota. Ras One zebrał 19 MC’s z USA i z PL, z którymi spreparował 12 singli. Te kawałki wrzucił na winyl, którego – UWAGA! – nie będzie można kupić. Nakład 100 kolekcjonerskich sztuk, będzie dodawany do czapki i zestawu gadżetów!

RASONE - "BOOMBAP LOVERS 90'S CYPHER VOL.1"

Do współpracy RasOne namówił między innymi: HanzOn (Methodman, Wu-Tang Clan), Afu-ra (Gang Starr Fundation, DJ Premiere), z polskich artystów: Cira i Hukos, Ruby Szpek, Skorup czy Sensi (HurraGun). Mieszanka wybuchowa jak i sam pomysł.

W wideo promomixie RasOne właściwie zmieścił wszystkie elementy hip hopu. Nowy Jorki, Praga i Warszawa to miejscówki, w których rozgrywają się akcje klipów do singli.

Śledźcie sociale Ras One, jeśli chcecie dorwać ten album dla siebie!

Pozdrawiam

Pan Winyl

Polecane treśći:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d