RED DIRT SKINNERS „YOUR BUTTERFLY” [PREMIERA] - PAN WINYL

RED DIRT SKINNERS „YOUR BUTTERFLY” [PREMIERA]

Okej! To ja się wytłumaczę! Piszę Wam zazwyczaj o ciekawych rzeczach młodych artystów. Czasami znanych, a czasami nieznanych. Dziś chcę Wam przedstawić zespół, który ostatnio wpadł mi w ucho. Red Dirt Skinners „Your Butterfly”. Najpierw posłuchjacie, a potem Wam wyjaśnię, co taki „klasyk” robi w mojej kolekcji!

Nie wiem ile osób wie, że na muzyce lat 70-tych się nie wychowałem. Sporo słuchałem muzyki z tamtych lat, dużo później. Jednak nie mam czasu dziś, przy takiej ilości nowych, młodych artystów, którzy zaczynają i potrzebują pomocy, słuchać kapel, które grają bardziej „klasyczne rzecz”.

Dlatego się zdecydowałem na Red Dirt Skinners, bo mają to co najlepszego w rocku lat 70-tych! Jest rozmach, jest rockowe serce i nawet saksofon się zaplątał. No jest mi bardzo miło słuchać, takich trochę ELO kompozycji – dla młodszych: ELO od Electric Light Orchestra.

„Muzycznie oddzielone od masy zespołów, które po prostu kopiują to, co było wcześniej”

Music News

Red Dirt Skinners „Your Butterfly”

W tej piosence łączą mi się dwa światy! Pierwszy to Rare Bird i utwór „Symphaty” i Jeff Wayne’s „The War Of Worlds”. Z tym pierwszym, tak mi się wydaje łączy się klimatem tekstowo, a z drugim muzycznie. No pewnie by można jeszcze tutaj różnych inspiracji wyciągnąć, ale nie bawmy się w muzyczne dzielenie włosa na czworo! To dobry numer jest! Wszyscy miłośnicy rockowego grania, na pewno się z tym zgodzą!

RED DIRT SKINNERS "YOUR BUTTERFLY"

O zespole:

Jeśli lubisz piosenki inspirowane Pink Floyd, Simon and Garfunkel, Supertramp, Crosby Stills i Nash, David Bowie w połączeniu z epicką opowieścią, humorem i szczerymi emocjami, pokochasz Red Dirt Skinners. The Skinners wydadzą swój nadchodzący album „Bear With Us” 22 października 2021 roku. Będzie to ich szósty album studyjny.

Sociale zespołu:

Pozdrawiam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: