SCOOBERT DOOBERT „HEFFALUMPS AND WOOZLES” - PAN WINYL

SCOOBERT DOOBERT „HEFFALUMPS AND WOOZLES”

Nieco ponad miesiąc temu pisałem o „I’m An Idiot”! A tu pyk, Scoobert Doobert proponuje już kolejny singiel! „Heffalumps And Woozles”. Ten facet w psiej masce, którego wizualna twórczość jest porąbana jak pizza z białą kiełbasą i „biedna” jak spód od pizzy, mocno wkręca!

Słucham Scooberta Dooberta z ogromną przyjemnością. Ma w sobie coś zupełnie wyjątkowego. Nie przekonuje mnie jego pizzowy fetysz, czy banalne wizualizacje na YT. Ale muzycznie czuję, że wie co robi! Jeśli popkultura puściła bąka, to niewątpliwie jest to twórczość Scooberta! Ślizga się po gatunkach i ikonach popkultury z łatwością lesera, który się nie uczy a i tak zdaje! Mimo, że jak powiedziałem, nie mogę patrzeć na jego działania wizualne, to słuchać piosenek mogą na okrągło!

Polecam

Pan Winyl

Hefalumpy, hohonie, słonie, sonie, łonie (ang. Heffalumps) – słoniopodobne stworzenia wymyślone przez A. A. Milne’a, pojawiające się w jego książkach oraz ich adaptacjach, najczęściej przedstawiane jako postacie antagonistyczne.

za Disney Wiki

Wuzle, zwane również jako łasiczkisłasice lub wuzale są jednymi z antagonistów pojawiających się w książkach A.A.Milne’a oraz Disneyowskich adaptacjach. Słasice to dziwna rasa przypominająca łasice (stąd nazwa), a ich głównym celem jest kradzież miodu.

za Puchatkopedia

Sociale Scooberta

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *